Zagrajmy w...
Esgarot - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Esgarot (/showthread.php?tid=661)

Pages: 1 2


RE: Esgarot - LAMIMP - 16-09-2011 19:46

Też własnie nie wiem, nigdzie nie widziałam aby kogokolwiek wyzywał


RE: Esgarot - Sworson - 17-09-2011 06:49

Nie widziałem, żeby kogoś wyzywał, obrażał. Widziałem tylko, że usuwał nieprzychylne komentarze, co jest dosyć żałosnym posunięciem z jego strony. Same, jego materiały jakoś nie przyciągnęły mojej uwagi. Może, z racji tego, że robi zagrajmy z najnowszych gier, nie koniecznie dobrych.


RE: Esgarot - KlawyKogut - 16-10-2011 17:14

No ja się nie mogę wypowiedzieć o tym jak traktuje swoich widzów, ale LP robi dobre :p


RE: Esgarot - genpj - 18-10-2011 09:55

Jezu macie masakryczne problemy serio. Skoro nie podoba wam się stosunek do oglądających, to nie oglądajcie, albo nie komentujcie. Jak już na serio musicie się komuś pożalić innemu niż psychoterapeucie to zróbcie to prosto w twarz, a nie zakładając kolejny miałki temat, który nic nie wnosi innego niż bandę "odważnych" komentarzy.

Tak czy inaczej:

[Image: d1bfa09c7cempty.jpg.jpg]

Podejrzewam, że tego Esgarota też skoro się nie wypowiada.


RE: Esgarot - Wan1Mas - 18-10-2011 11:58

@genjpl, to forum żyje głównie z dram.
A co do Es'a, prócz tego że na moim prywatnym koncie dostałem blocka zaraz po tym jak napisałem że się z nim nie zgadzam, doszedłem do wniosku że koleś jest idiotą, i szkoda mi mojego czasu na ludzi którzy zamienili się z małpą na psychike :<


RE: Esgarot - Przemcio - 18-10-2011 12:41

Też śmieję się z ludzi na tym forum, którzy nie mają co robić i przejmują się jakimiś filmikami MegaZajki, albo zachowaniem jakichś zagrajmerów : D Internet - serious business.