Zagrajmy w...
Zagrajmy w Minecraft? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zagrajmy w Minecraft? (/showthread.php?tid=664)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Blitz - 26-01-2012 20:56

Majnkraft to sposob na widzow. Kochac lub Nienawidziec


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - carving85 - 26-01-2012 21:24

Jeżeli ktoś nagra coś nowego. I naprawdę fajnego to może być, Ale 100. taki sam lp z minecrafta jest nudny. W minecrafta gram (mniej lub więcej) od roku i uważam że jest to fajna gra która najpierw dzięki LP przyciągała do siebie a teraz odrzuca. Kiedyś jak zobaczyłem ctsg czy tak jj "pomyślałem no cóż fajna gra". Teraz jak bym zobaczył jakiegoś 12czy 11 latka i nie miał bym styczności z tą grą na pewno bym w nią nie zagrał.


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Sou - 27-01-2012 14:54

http://www.youtube.com/watch?v=WFyzadnA79k

hehe;d


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - TaboretPL - 28-01-2012 01:32

Sou dość znany filmik choć sam gram w minecrafta i go czasem nagrywam to mnie rozśmiesza.
A propo zagrajmy w Minecraft
Po pierwsze: Zagrajmy w... polega na tym że jakąś grę się przechodzi. W minecrafta można grać całą wieczność. To ma tyle sensu co zagrajmy w League of legends. Najczęściej ludzie nagrywający minecrafta którzy mają jakieś pojęcie o zagrajmerstwie nie nazywają swojej serii "zagrajmy w minecraft"
Po drugie:
(26-01-2012 15:35 )ZNPiesPL Wrote:  Dlatego nikt normalny nie lubi tej gry, tym bardziej LP.

Najpierw śpij a potem pisz bo napisałeś kompletne bzdury (przynajmniej to co zacytowałem)


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - szczurex - 28-01-2012 07:11

To że gra jest dobra, nie oznacza że miliardy LP są...
To tak samo jak ze Skyrimem - gra jest dobra, ale praktycznie KAŻDY nagrywa LP z tego, aż się rzygać chce widząc taki zalew. >_>


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - JohnDoe - 28-01-2012 09:44

Jak tak się zastanawiam to macie rację. Nagrywanie MC w podstawowej formie to tak właściwie zbieranie i budowanie. Rozumiem filmik pokazowy z jakiejś epickiej budowli, ale ciągłe nagrywanie tego samego. Jednak myślę, że MC z odpowiednimi modami jest ciekawy przykład:
http://www.youtube.com/user/direwolf20
Zobaczcie sobie najnowsze filmiki tego pana. Prawie każdy odcinek to jakiś poradnik. Jeżeli ja bym robił Zagrajmy w Minecraft to właśnie takie. Ewentualnie jakiś survival island. Co wy na to?


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - ZNPiesPL - 09-02-2012 18:44

(28-01-2012 01:32 )TaboretPL Wrote:  Sou dość znany filmik choć sam gram w minecrafta i go czasem nagrywam to mnie rozśmiesza.
A propo zagrajmy w Minecraft
Po pierwsze: Zagrajmy w... polega na tym że jakąś grę się przechodzi. W minecrafta można grać całą wieczność. To ma tyle sensu co zagrajmy w League of legends. Najczęściej ludzie nagrywający minecrafta którzy mają jakieś pojęcie o zagrajmerstwie nie nazywają swojej serii "zagrajmy w minecraft"
Po drugie:
(26-01-2012 15:35 )ZNPiesPL Wrote:  Dlatego nikt normalny nie lubi tej gry, tym bardziej LP.

Najpierw śpij a potem pisz bo napisałeś kompletne bzdury (przynajmniej to co zacytowałem)

@ Dlatego nikt normalny, nie kręci LP z tej gry. Komu chce się oglądać to samo po raz 10000? To jest tylko sposób reklamy, co jest w pewien sposób żałosne. Jakie gry kręcisz - takich masz widzów.


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - bossek - 21-02-2012 14:51

hmm lepiej zrobić jakieś przygody w minecraft
zagrajmy w=przejście jakiejś gry
przygody=możecie robić ile chcecie
i dla mnie to tak wygląda:)


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Meranel - 21-02-2012 16:30

Jeżeli ktoś coś robi, a komuś drugiemu się to podoba to nie można uznać, że "zagrajmy w minecraft" jest całkiem bezsensowne mimo, że samą nazwę nie uznałbym do końca za poprawną zgadzając się z przedmówcami. Jeżeli komuś sprawia przyjemność kręcenie minecrafta, a ktoś inny go ogląda i miło spędza czas oglądając jego pomysły w klockowym świecie to niech bal trwa dalej. Ja minecrafta zaliczyłbym do nurtu: "Gramy w".


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Naranachata - 19-03-2012 09:40

Zagrajmy w? Na pewno tandetny pomysł, lecz przeróżne budowle lub mechanizmy mogą wielu osobą przypaść do gustu i warto robić tego typu filmiki : ).