Zagrajmy w...
Kanał VV niedostępny. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Kanał VV niedostępny. (/showthread.php?tid=683)

Pages: 1 2


RE: Kanał VV niedostępny. - elkutas - 19-09-2011 11:00

VV przegial ponownie z prawami autorskimi, ten film z Nergalem nie ma z tym nic wspolnego, to tylko zbieg okolicznosci, gosc od dawna mial juz na pienku z jutjub i w koncu dostal tkzw. kwiatuszek


RE: Kanał VV niedostępny. - Roofix - 19-09-2011 11:33

Ale co z tymi prawami autorskimi? I co było z tym filmem z Nergalem? Powtórzyła się historia jak zrobił a-loga o utworze Lady ZGagi?


RE: Kanał VV niedostępny. - elkutas - 19-09-2011 11:47

dlaczego czepiacie sie filmu z Nergalem, to byl zwykly audio komentarz bez naruChania praw autorskich, mysle, ze przyczyna to raczej film p.t. RAMBO - HAND OF DOOM


RE: Kanał VV niedostępny. - Roofix - 19-09-2011 13:31

Dalej nie wiem, za co grozi mu blokada kanału, więc chciałbym wiedzieć. Ktoś widział tamto nagranie? Zna jakieś szczegóły "zajścia"?


RE: Kanał VV niedostępny. - loban1970 - 19-09-2011 19:01

Powiem wam , że nie ogarniam tego całego zamieszania wokół tego kanału. Tyle już było postów odnośnie pana VV a mimo to nadal wam się nie przejadł.


RE: Kanał VV niedostępny. - Gimper - 03-10-2011 13:01

Kanał VVitchavena odblokowany. Co mnie jednak zdziwiło? Że VV myśli że to przez to że nie chciał partnerstwa xD Muszę przyznać że niezły ubaw miałem czytając takie głupoty:
[Image: 22610221.jpg]


RE: Kanał VV niedostępny. - Wan1Mas - 03-10-2011 14:25

^ Made my day
@Gimperr ogarnij grzywke!


RE: Kanał VV niedostępny. - RomanPL79 - 03-10-2011 14:58

Nie ma to jak "teorie spiskowe", heh.

Za panem VV nie przepadam, lecz według mnie dobrze, że odzyskał swoje konto i nie stracił swojego "dorobku" na YT.

@IConquer
To chyba nie jest dobre miejsce na mówienie o grzywce Gimpera


RE: Kanał VV niedostępny. - Lavos - 03-10-2011 16:02

Z pewnością jutub chciał mieć w swoich szponach tak znamienitą figurę jutuba jak łiczejwen i przez odmowę wprowadza teraz represje. Lol.


RE: Kanał VV niedostępny. - RomanSzondi - 03-10-2011 19:21

Co za głupota, żeby za sprzeciw blokowali konta, hahaha Dobry żart. Douczył by się z praw autorskich. Kto wie, może sam sobie konto zablokował, po chciał sobie przerwę zrobić na jakiś czas.
Ogólnie do niego nic nie mam, ale z tymi gadkami na temat partnera to mógłby sobie darować.