Zagrajmy w...
Prawa autorskie? Ścieema ! - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Prawa autorskie? Ścieema ! (/showthread.php?tid=691)

Pages: 1 2 3 4


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - RomanPL79 - 21-09-2011 21:12

Już od jakiegoś czasu na YT firmy zarabiają w ten sposób (tak wiem - odkryłem Amerykę.) na różnych użytkownikach - wysyłają roszczenie do pierwszego lepszego filmu i liczą na to, iż dana osoba nie zgłosi sporu.

W wypadku dostania roszczenia najlepiej jak najszybciej zgłosić spór. A jeżeli dana firma nie odpowiada przez dłuższy czas to najlepiej film przekonwertować jeszcze raz i wrzucić ponownie, a gdyby ta firma wysłała ponownie roszczenia ponownie zgłosić spór (i tak do skutku.).

A tak z ciekawości - jaka firma ci wysłała roszczenia?

@Andzia
(21-09-2011 19:32 )Andzia639 Wrote:  WTF ? O czym wy to wogóle gadacie ? To że swego czasu agora rościła roszczenia do każdego filmu zagrajmy w ok. pół miesiąca temu to była wina systemowa YT więc nie rozpowszechniajcie tutaj herezji

Rościła i rościć będzie - sam mam jeszcze 2 roszczenia do AC2 z ich strony i zastanawiam się nad kolejnym re-upload'em, gdyż chyba się nie doczekam odpowiedzi na spór (czekam od tej całej "zadumy" z agorą.).

Ps. Nie wiem czemu od razu stawiacie na Agorę, choć równie dobrze mogła to być firma X Media Digital, IMG Media UK lub inna firma, która "zarabia" wysyłając fałszywe roszczenia.


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - CTSG - 21-09-2011 22:55

Ja osobiście raz na jakiś czas dostaję roszczenia od firmy IGN. Niby no biggie, bo wystarczy wysłać spór i po tygodniu filmik wraca do łask. Z drugiej strony filmiki partnerów generują największe zyski właśnie przez pierwsze dni po ich opublikowaniu. Szkoda, że zarobki z tego okresu zgarnia jakaś dziwna firma, która wydaje się wykorzystywać całkiem spore grono ludzi.


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - Riot - 22-09-2011 06:15

@RomanPL79
Mnie o prawa autorskie zgłosił "Netcom"


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - Mandero - 22-09-2011 11:36

Netcom aka Iricom aka Pomarańczka?
Czyli pan Jan Godlewski, od którego wraz z Seedem mieliśmy partnerstwo i tak samo mają tacy użytkownicy Niezapominajka, Sreszpier, MultiGejmPlejGej, MaciekTMPL, Nolife666 etc?

Odwołuj się, jak nic nie da to zadzwonię do Godlewskiego.


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - badinglisz - 05-11-2011 23:49

Je też mam od NetCom żal już mi dali na:
Recenzję GTA 3
Misję z GTA 3 Wielki i Żylasty
Let's Play Kangurek Kao # Poziom 29

Ja nie wyrabiam Recenzję zachowałem i zmieniam nazwę i intro ale jak robię LP i np Music Publishing jakieś tam wywaliło mi że treść Audiowizualna z LP Voxatron należy do nich ja nie wiedziałem że jak komentuję to jakbym śpiewał. Mój głos jest cudowny choć go nie lubię. :):)


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - Blitz - 05-11-2011 23:58

@Up Cool story bro
Mnie osobiście " pozwali " 3 Razy , Raz treści od innego użytkownika , 2 razy Netcom czy inna Cholera. Na szczęście wystarczy wysłać spór , i po kłopocie


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - TaboretPL - 06-11-2011 00:39

Raz chciałem umieścić mangę online (naruto dokładnie) też się o coś przyczepili i przywrócili mi limit :(


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - baku10x - 06-11-2011 00:43

Nie masz do mangi praw, to się nie ma co dziwić ;)


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - TaboretPL - 06-11-2011 00:57

Ekhem robiłem to wcześniej na innym kanale i nic nie mówili dodałem creditsy kto przetłumaczył i tak dalej na wszelki wypadek a i tak się przyczepili


RE: Prawa autorskie? Ścieema ! - Gornan21 - 06-11-2011 08:48

@Mandero
Lol. Niezapominajka ma partnera od pomarańczki o.o? Nie pomyślałbym.