Zagrajmy w...
Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? (/showthread.php?tid=772)

Pages: 1 2


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Blitz - 01-11-2011 16:02

Ja także nic nie czuje ... , po prostu kolejne Hobby


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Burmacpl - 07-11-2011 19:51

Popieram przedmówcę, ale ja mam takie dziwne uczucie, że jak chcę kręcić coś np. z machinimy lub jakieś informacje czy coś, to mam taki dziwny fetysz, że muszę użyć mojego głosu bo inaczej będzie źle xD.


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - kubn2 - 08-11-2011 19:03

wewnętrzny zaciesz spełniania siebie i większa śmiałość do zajmowania głosu w prawdziwych rozmowach w realu, tzw. jesteś bardziej gadatliwy :D


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - MCtoker - 23-11-2011 20:25

odpalam nagrywanie z wielkim zacieszem na ryju.. tzn.. twarzy. Czuję jakbym przemawiał głosem Chucka Norrisa, zajadam wtedy plankton i lepiej mi się mówi. Kopię metalowe rurki podczas nagrywanie i łamię piszczel plecami bo wtedy czuję wielką ulgę i mogę się wygadać bez zbędnych " yyyyyyyyyyy". Czasami lepiej mi się nagrywa po odrobieniu w-f bo wtedy mam wiedzę i wiem o czym dokładnie mówić, gdy grałem ostatnio w battlefielda 5 to musiałem siedzieć na sraczu ponieważ lepiej mi się oddychało i czułem kojącą ulgę gdy moja kość ogonowa została uderzana przez krystaliczną rurkę zardzewiałą +9 od klozeta. Ciesze się ze moge nagrywac poniewaz wtedy mam spust na jakąś godzinę gadania.


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - TaboretPL - 24-11-2011 02:02

Jedyne co na mnie wpłynęło to patrzenie na gry pod odrobinę innym kontem czasami jak kupuję lub ściągam nową grę to czasem sobie myślę "a może zrobić z niej zagrajmy? Czy się nadaje? A może już ktoś z niej robił i je obejrzę?" czasami też łapię się na tym że gadam do siebie w czasie nagrywania tak jakbym miał widownię w domu nawet mnie to z deka niepokoi xD


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - OmonandTao - 24-11-2011 17:34

Czuję się szczęśliwy gdyż mogę spróbować czegoś nowego i mogę zaprezentować oglądającemu grę w którą gram, czuje też że mam większą śmiałość otwierania się do ludzi.:)


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - KepKeeper - 28-11-2011 12:38

Ja zacząłem nagrywać zagrajmy aby troszkę powalczyć z moimi dwiema największymi wadami a mianowicie nieśmiałością i jąkaniem. O ile pierwszą da się przełamać o tyle nad drugą niestety mogę tylko pracować i robię wszystkie odcinki dla własnej przyjemności a jeśli jeszcze się komuś dodatkowo podobają to się cieszę.