Zagrajmy w...
VVitchaven kończy z zagrajmy. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: VVitchaven kończy z zagrajmy. (/showthread.php?tid=816)

Pages: 1 2 3


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - KepKeeper - 28-11-2011 12:56

Ja tam osobiście lubiłem go oglądać bo dawał mi takie pozytywne pierdol**ęcie na cały dzień a dodatkowo można było się czegoś mądrego nauczyć i nie ma co oceniać go po jednym filmie


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Szawidz - 09-01-2012 13:57

motherfucker im gone


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Roofix - 10-01-2012 21:31

Z jego obecnego kanału na YT:
Quote:Natomiast, jesli chodzi o usuniecie przeze mnie profili VVitchaven, DarkGamerski oraz VV386. Przyznam, iz najbardziej bylo mi szkoda klasycznego VVitchavena. Jednakze Kogos o cos poprosilem, w zamian przysiegajac ze jesli dotrzyma slowa to ja usune owe profile. Slowa dotrzymal, wiec i ja to uczynilem. Moja decyzja nie byla spowodowana - jak to co niektorzy twierdza - ''olewaniem fanow'' czy ''pogarda dla wlasnej tworczosci''. Uwierzcie, iz nie byla to dla mnie latwa decyzja. Szczegolnie jesli chodzi o VVitchavena. Wlozylem w ten profil sporo pracy, sporo naprawde cudownej pracy. Byl czyms wiecej niz tylko ''ot kolejnym glupim jutubowym kanalem''. Moze wlasnie dlatego postanowilem go poswiecic... ? ''Wszystko ma swoj poczatek i swoj koniec''.

Szczególnie mnie ciekawi to zdanie:
Quote:Jednakze Kogos o cos poprosilem, w zamian przysiegajac ze jesli dotrzyma slowa to ja usune owe profile.
No właśnie, kogo? I o co chodziło? Ktoś zna szczegóły?


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Gimper - 10-01-2012 21:46

VV chyba nie dzielił się z nikim takimi szczegółami. Przysięganie że usunie się profile na YT? Trochę mi to pachnie wymyśloną na szybko wymówką, no ale możemy się tylko domyślać.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Lavos - 11-01-2012 02:07

Quote:No właśnie, kogo? I o co chodziło? Ktoś zna szczegóły?
I czy kogoś to obchodzi?
Wyczuwam szukanie taniej sensacji.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Selevan - 11-01-2012 11:15

Ty już rozdmuchałeś dziesiątki podobnych wagowo spraw. Daj teraz zabawić się innym.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Roofix - 11-01-2012 15:01

Zwykła ciekawość Lavosiu ;)


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Wan1Mas - 11-01-2012 15:24

Po co szukać czegoś, czego nie ma? hehs


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Lavos - 11-01-2012 23:06

(11-01-2012 11:15 )Selevan Wrote:  Ty już rozdmuchałeś dziesiątki podobnych wagowo spraw. Daj teraz zabawić się innym.

Podaj przykłady.

@Roofix, jakbyś nie zauważył, mój nick to nie Lavoś, a Lavos, zatem skończ z tym zmiękczaniem.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Roofix - 11-01-2012 23:16

Ale to było takie słodkie. Jak się nie podoba, trudno, to przeżyję.