Zagrajmy w...
Nowy Layout Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy Layout Youtube (/showthread.php?tid=900)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Nowy Layout Youtube - Blitz - 02-12-2011 22:30

he he , a pamiętacie Ocene od 1 do 5 ?


RE: Nowy Layout Youtube - vlodek2532 - 02-12-2011 22:31

To w sumie weszło razem z nowym wyglądem. Wszyscy narzekali a jak widać teraz proszą o łapki a nie 5 gwiazdek


RE: Nowy Layout Youtube - Gik - 02-12-2011 22:34

Łapki ssą. Vlogerzy cały czas o nie żebrzą. Gwiazdki były akurat w tej kwestii lepsze.

Po co zmieniać coś, do czego ludzie są przyzwyczajeni i funkcjonuje dobrze?


RE: Nowy Layout Youtube - nehiro250 - 02-12-2011 22:44

oceny akurat pamiętam to były czasy daje5;d
fajnie by było gdyby to wróciło;]


RE: Nowy Layout Youtube - Lavos - 03-12-2011 00:08

(02-12-2011 18:30 )vlodek2532 Wrote:  Dla mnie jest całkiem spoko a strona główna to po prostu znane mi z myspace "centrum dowodzenia". Moim zdaniem flame jest chwilowy - tak samo było gdy wprowadzano obecny wygląd YT. Nikomu się nie podobał, wszyscy hejcili a po kilku dniach wszyscy zadowoleni byli.

Upraszczasz - ludzie bardziej narzekali na to, że YT siłą wprowadza takie zmiany, nie dając użytkownikom możliwości wyboru, a przecież zmiany między ówczesnymi nowymi kanałami a starszymi nie były na tyle diametralne - opcja wypróbowania layoutu była niczym innym, jak kpiącym 'patrz do czego cie zmusimy'.

Co do nowości, to kompletnie nie widzę sensu - nowy wygląd kanału jest kompletnie nieintuicyjny, niepotrzebnie podzielony na zakładki, nie można dowolnie decydować o rozmieszczeniu elementów..no i komentarze, których nie znajdziesz, póki nie napiszesz czegokolwiek. Beznadzieja.
Sumują - nikomu niepotrzebne, pseudoblożkowy layout jest porażką designerów. Jeśli ktoś za to wziął kasę, to szczerze mu współczuję.


RE: Nowy Layout Youtube - nehiro250 - 03-12-2011 11:13

(03-12-2011 00:08 )LavosCore Wrote:  
(02-12-2011 18:30 )vlodek2532 Wrote:  Dla mnie jest całkiem spoko a strona główna to po prostu znane mi z myspace "centrum dowodzenia". Moim zdaniem flame jest chwilowy - tak samo było gdy wprowadzano obecny wygląd YT. Nikomu się nie podobał, wszyscy hejcili a po kilku dniach wszyscy zadowoleni byli.

Upraszczasz - ludzie bardziej narzekali na to, że YT siłą wprowadza takie zmiany, nie dając użytkownikom możliwości wyboru, a przecież zmiany między ówczesnymi nowymi kanałami a starszymi nie były na tyle diametralne - opcja wypróbowania layoutu była niczym innym, jak kpiącym 'patrz do czego cie zmusimy'.

Co do nowości, to kompletnie nie widzę sensu - nowy wygląd kanału jest kompletnie nieintuicyjny, niepotrzebnie podzielony na zakładki, nie można dowolnie decydować o rozmieszczeniu elementów..no i komentarze, których nie znajdziesz, póki nie napiszesz czegokolwiek. Beznadzieja.
Sumują - nikomu niepotrzebne, pseudoblożkowy layout jest porażką designerów. Jeśli ktoś za to wziął kasę, to szczerze mu współczuję.

z komentarzami ci pomogę żeby wejść w nie nie trzeba nic pisać wchodzisz w zakładkę Kanał następnie klikasz w wyświetl i tam masz tylko komentarze proszę bardzo;].


RE: Nowy Layout Youtube - Lavos - 03-12-2011 13:01

Geez, co za bajzel.


RE: Nowy Layout Youtube - appareil - 03-12-2011 14:06

Nieintuicyjne, bez możliwości konfiguracji ustawienia, czy wyglądu, brzydkie.


RE: Nowy Layout Youtube - Paradiso161 - 03-12-2011 14:15

Wczoraj jeszcze nie mogłem się do niego przyzwyczaić, dzisiaj jednak już zaczyna mi się coraz bardziej podobać :), mogli by jednak jakoś jeszcze ustawienia kanału dopracować moim zdaniem.


RE: Nowy Layout Youtube - nehiro250 - 03-12-2011 15:56

mniej więcej też się przyzwyczaiłem tylko te przesyłanie:angry:
a kanał też mogliby lepiej zrobić;]