Zagrajmy w...
Matriszek - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Matriszek (/showthread.php?tid=92)

Pages: 1 2 3


RE: Matriszek - punio7 - 15-01-2011 09:58

Poczekasz, zobaczysz że prowadzenie kilku gier na raz zazwyczaj kończy się w tym, że nie skończysz żadnej. Ale na razie chyba nie dasz się przekonać.


RE: Matriszek - Matriszek - 15-01-2011 10:54

Wspominam jednym z moich filmików że nie mam zamiaru prowadzić więcej niż 2ch serii. To też zależy od osoby która prowadzi swój kanał że nie kończy niektórych serii.


RE: Matriszek - Lavos - 15-01-2011 11:02

To też zależy od tego, że zaczęła za dużo i potem nie chce się kończyć. Chodzi o bycie konsekwentnym.


RE: Matriszek - Gimper - 16-01-2011 23:58

Tu muszę przytaknąć Modronowi - prowadziłem całkiem niedawno 3 serie jednocześnie i jak wrzucałem video z jednej to widzowie upominali się o 2 pozostałe, to mi się nie chciało nagrywać, to nie miałem kiedy wrzucić i rózne perypetie z tym były więc postanowiłem 2 zawiesić i wrzucać jedną do końca a potem te 2 w jakiejś kolejności skończyć - tak jest po prostu dużo prościej i dużo lepiej - widzowie wiedzą co aktualnie robisz, idzie ci to dużo szybciej, potem robisz następną serię i następną i następną. Jak rozpoczniesz kilka na raz to w końcu ci się odechce, bo to że zaczynasz drugą grę to znaczy że pierwsza ci się zaczyna nudzić i jak zaczniesz grać w tą drugą to do pierwszej wrócisz za pół roku ;) Wiem na przykładzie mojego Wolfensteina 3D którego skończyłem po 8 miesiącach, dlatego staram się teraz prowadzić jedną serię na raz, chyba że drugą mam już cała nagraną i tylko wrzucanie zostało.

Ogólnie zostawiam suba i będę śledził twoją działalność ;)


RE: Matriszek - Matriszek - 10-03-2011 08:58

Dla zainteresowanych (Być może tacy są) ukończyłem Half-Life 2 i zacząłem Half-life 2 Episode One!


RE: Matriszek - punio7 - 10-03-2011 09:51

Hlf Lajf 2 coz za orginalnosc!

(Wszelkie ułomności w gramatyce są celowe i służą celom dydaktycznym.)


RE: Matriszek - Likki - 10-03-2011 10:16

Czytając tą dyskusję, miałem niezły ubaw...

Ale, ale - piszę aby wyprostować pewną nieścisłość - mianowicie, błędne przekonanie co do braku sensu prowadzenia kilku serii na raz. Oskarżając kogoś o "brak konsekwencji" sami bądźmy najpierw konsekwentni - kilka serii na raz prowadzić jak najbardziej się da, wszystko jednak zależy od tego, kto to robi. Faktem jest, że w przypadku początkujących jest to bardzo niewskazane (z powodów, które zostały już wymienione w temacie), jednak doświadczeni lp-rzy - np. DaveTheUsher, TehNews czy skorch82 (celowo nie wymieniam żadnych polskich zagrajmerów - u nas lp jest trochę zbyt krótko jeszcze) mogą sobie pozwolić na prowadzenie kilku serii naraz - i wychodzi to im całkiem sprawnie (np. u Dave'a).


RE: Matriszek - Lavos - 10-03-2011 15:24

Jeśli odnosisz się do mojego posta, to ubaw będę mieć ja.


RE: Matriszek - Likki - 10-03-2011 16:35

@ModronCube
W tym temacie było sporo postów różnych osób. Nie czuj się taki ważny ;)


RE: Matriszek - EvilScrooge - 10-03-2011 17:32

Nie przesadzajmy z tą konsekwętnością. Wiele rzeczy na świecie nie kieruje się żadnymi wygórowanymi zasadami więc ciężko je tutaj określać. W moim przypadku; tworzyłem 3 zagrajmy jednocześnie, z których 2 ukończyłem w szybkim tempie a blood2 kończę pomimo tego iż zawiesiłem na 2 tygodnie i nagrywanie żadnego zagrajmy z nich mi sie przez ten czas nie znudziło. Szkoda kategoryzować zagrajmerów bo ludzie to cudaki i czasem występują różne dziwne okoliczności więc zamiast przekreślać dajmy szansę. Poza tym to tylko dwa zagrajmy na raz!!