Zagrajmy w...
soldar200 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: soldar200 (/showthread.php?tid=938)

Pages: 1 2


RE: soldar200 - soldar200 - 15-12-2011 00:24

Singularity nagrywałem na starym mikrofonie a w Half Life mi się trochę drźwięki psują po ponownym zainstalowaniu gry, po nagraniu to widzę, lecz w trakcie problemów nie ma Ogólnie nagrywam na dobrym mikrofonie logitecha, drźwięki z gry też z mikrofonu, ale nie drźwięki są moim problemem a niewierni widzowie którzy mnie olewają.


RE: soldar200 - EvilScrooge - 15-12-2011 01:34

Dźwęków z gry przez mikrofon się nie nagrywa :) Masz wtedy sprzężenie zwrotne czyli dla laików - buczenie, które wcale nie jest cicho.
Taa... widzowie tacy już są dlatego subskrybantów nie nazywam nigdy widzami. Mam wrażenie że wielu ludzi subskrybuje kanały tylko z nudów :P Poza tym jak wyłączasz mikrofon z nienacka... można się wystraszyć.
Jak nie będziesz rezygnował i starał się polepszać swoje nagrania jakoś to wyjdzie tylko musisz słuchać krytyki.


RE: soldar200 - Mrpati - 15-12-2011 14:49

Heh, ja mam podobnie z widzami, nie chcą subować mimo tego nagrywam dalej przy tym poprawiając z odcinka na odcinek jakość/działanie sposobu którym nagrywam.
I nie załamuj się, rób dalej a może zostaniesz zauważony, mnie niewiele osób zauważyło ale zawsze coś.


RE: soldar200 - soldar200 - 15-12-2011 22:09

Jedna osoba przyczepiła się do tła kanału, dlatego teraz piszę że zmieniłem, taka mała informacja.


RE: soldar200 - vlodek2532 - 15-12-2011 22:38

Ja napisze co innego. Jak chcesz, żeby wszyscy widzieli twoje filmy to wykup reklamę na stronie głównej forum a nie spamujesz każdy wątek i SB.

Wątek "temat zbiorczy..." jest dla osób, które nie spełniają wymogów regulaminu. Ty masz tu swój temat i to jedyne miejsce, gdzie możesz spamować swoimi wywodami. nie pisz więcej nigdzie niż tu "proszę o ocenę mojego kanału bardzo mi zależy".

Poza tym taka uwaga
Pisze się "jedna osoba" a nie "1 osoba" bo to powinno się czytać "jeden osoba". I już nie mów, że piszesz tak bo ci się spieszyło bo spamować na forum i wkleić 10 filmów w temat zbiorczy to czas miałeś.

Żeby nie było kompletnego off-topu. Z dźwiękiem nic nie zrobiłeś i brzmi to tak jakbyś dźwięk z gry nagrywał mikrofonem razem z komentarzem

co do tła to lipne - rozjeżdża się a czcionka w pewnych miejscach jest nie czytelna z powodu jej koloru zlewającego się z tłem