Zagrajmy w...
Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. (/showthread.php?tid=98)

Pages: 1 2


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - punio7 - 20-01-2011 19:36

Skoro tak uważacie, to pewnie was nie przekonam. Cały czas chciałem tylko powiedzieć iż ktoś wymyślił takie zasady. Nie chciałem nikogo na siłę do niczego nakłaniać.


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - kaszub - 20-01-2011 19:55

Spoko. Punio. :)
Tak z ciekawości. Czyje to zasady? Kto je nadał? Czy to po prostu zasada rzucona od tak? Czy twórcy gier, to potwierdzili? Pytam z czystej ciekawości.


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - punio7 - 20-01-2011 20:03

To jedna z reguł dodania LP na something awfull forums, forum na którym powstały Let's Play'e. Nie wiem dokładnie kto wpadł na taką regułę ale jest ona egzekwowana i generalnie sądzę, że każdy bardziej znaczny anglojęzyczny zagrajmer się do niej stosuje.

Nie wiadomo mi też o żadnej reakcji ze strony twórców gier na taką regułę, ale na pewno jest ona ukłonem w ich kierunku.


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - kaszub - 20-01-2011 21:25

Hmm. Jest chyba w tym trochę racji. Ale internet rządzi się swoimi prawami. Mimo wszystko, uważam, że nie robie niczego złego jak oglądam LP z nowej gry. Temat zakończony. :)
Pozdrawiam.


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - SeedPL - 21-01-2011 18:31

Yeah, Punio przesadza, na stos z nim.
Wiele zagranicznych zagrajmerów nie stosuje się do tej pseudo-regułki. Ja też nie.

IMHO dzięki zagrajmy w, dana gierka jest wręcz promowana. Czy twórcom to przeszkadza?


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - Likki - 01-02-2011 00:21

@punio7

Sorry, ale to jest Internet. SAF "licencji" na LP w swoich łapach nie trzyma, nigdzie też przy uploadowaniu filmów przytoczonego przez Ciebie "regulaminu" nie zauważyłem, więc pardon...

Dość powiedzieć, że obecnie największe na świecie centrum LP - czyli GameAnyone.com - let's play'e z nowych gier zamieszcza często jeszcze przed ich premierami (Black Ops, BioShock 2), czy też w dniu premiery (FF XIII)...


RE: Moje "potworne filmy" czyli monster8052 kłania się. - kaszub - 20-03-2011 14:25

Minął termin dostosowania tematu do regulaminu. Przenoszę do kosza. Jeśli temat zostanie poprawiony, wróci do działu "Wasze kanały".