Zagrajmy w...
Za dużo Rocka i Roja? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Za dużo Rocka i Roja? (/showthread.php?tid=1321)

Pages: 1 2 3


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Vedoos - 31-05-2012 12:56

Biznes to biznes, możemy tego duetu nie lubić, nie trawić, czy nienawidzić, ale udało im się i sobie więcej zarobią. Osobiście, nie jestem ani zaskoczony tym faktem, bo to była kwestia czasu, ani specjalnie zadowolony: średnio ciekawa twarz Rocka czy, głos Rocka tak jakby chciał a nie mógł przejść okresu dojrzewania i mutacji, albo krzyczący Rojo co 3-4 minuty.

Na szczęście filmy nie są długie, i nie trzeba ciągle gapić się na jego twarzyczkę.
OK, wstęp? Możesz sobie pokazać ryjka. Później jak gadasz o grze, to gadaj o grze bez okienka.

Kolejna kwestia: Rock trochę przynudza, bez płynnej wypowiedzi, czy trochę przygotowanego tekstu. Nie robi długiego filmu, może nagrać kilka razy. Mam wrażenie, że czasami R&R nie oglądają zagranicznych/światowych postaci znanych z gamingu. TotalBiscuit dla przykładu nie raz przyznał, że swoje materiały potrafi nagrywać po kilka razy, bo sam nie jest zadowolony z treści, którą przekazał (Chodzi o serię "WTF is").

Czy będą robić to z pasji? Może, lecz po obejrzeniu materiału z TVN Turbo mam wrażenie, że trochę na odpierdol zrobione, byleby mieć kasę.
Niedługo otworzę lodówkę, a tam Rock będzie wraz z Rojem, który krzyknie "TARCZA SZMATO".

PS. Poważnie: "Rock GameLog". Nie mieli innej nazwy na program z jego udziałem?