Zagrajmy w...
Renderowanie Filmów - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Renderowanie Filmów (/showthread.php?tid=1351)

Pages: 1 2 3


RE: Renderowanie Filmów - Sou - 19-06-2012 13:21

(19-06-2012 12:43 )Wan1Mas Wrote:  
Sou Wrote:A YT ma bitrate 8Mbit/s maksymalny a nie 4! Co 2gi post z błędem, masakra jakaś.
Dowód proszę.

Ty to lubisz o dowody prosić. Może się założymy od razu?;]


Andzia, jest duża różnica w jakości między 5Mbit/s a 8Mbit/s, jednocześnie mała różnica w czasie renderowania/kompresji/uploadowania. Więc nie ma po co wrzucać filmów w gorszej jakości...

30 czy 50Mbit wykorzystują do wrzucania trailerów, teledysków itp Gdyby renderowanie/kompresja i uploadowanie nie zajmowało w takim przypadku 10x więcej czasu to by się w 30Mbit/s wrzucało;] (jeśli oczywiście zwykły szarak miałby taką możliwość)


RE: Renderowanie Filmów - witcher1998 - 19-06-2012 14:10

@up Zgadzam sie. Jezeli od poczatku zrenderujemy w lepszym bitrate, YT i tak przekonwertuje to do 4 MB/s, ale bedzie lepsza jakosc niz bysmy filmik 5MB/s wrzucili na YT, ktory przekonwertuje do 4MB/s


RE: Renderowanie Filmów - Wan1Mas - 19-06-2012 14:17

Sou Wrote:Wan1Mas napisał(a):  
Sou napisał(a):
A YT ma bitrate 8Mbit/s maksymalny a nie 4! Co 2gi post z błędem, masakra jakaś.
Dowód proszę.

Ty to lubisz o dowody prosić. Może się założymy od razu?;]

Nie, po prostu poproszę dowód tego o czym mówisz, ponieważ wiara w każde słowo randoma z internetu średnio mnie bawi.


RE: Renderowanie Filmów - Sou - 20-06-2012 06:36

Jakbyś ładnie poprosił to bym ci podlinkował dokładne bitrate dla danych rozdziałek, a że zachowujesz się jak burak to kompresuj do 4Mbit/s :)


RE: Renderowanie Filmów - Wan1Mas - 20-06-2012 10:52

Nie wiem kto jest większym burakiem, ja prosząc o dowód, czy ty próbując bawić się w ćwierćmózga na forum bez wysłania tej tabeli bitrate do danych rozdziałek.
[spoiler]http://support.google.com/youtube/bin/static.py?hl=en&page=guide.cs&guide=1728585&topic=1728588[/spoiler]
Znalazłem to w 2 minuty, niezastąpioną osóbką to ty nie jesteś.


RE: Renderowanie Filmów - appareil - 20-06-2012 11:51

Sou jak zwykle nie wie o czym mówi, z tego co widzę. 8 Mb/s jest tylko w 1080p, z którego i tak mało kto korzysta.
Jeszcze kwestia wspomnianego kolejkowania w Premiere - wymaga dość mocnego sprzętu.


RE: Renderowanie Filmów - Sou - 20-06-2012 11:55

(20-06-2012 10:52 )Wan1Mas Wrote:  niezastąpioną osóbką to ty nie jesteś.

Lol może ci jeszcze obiad zrobić? Jesteś burakiem, nie rzuca się chamskiego "Dowód proszę." w rozmowie na konkretny temat z nieznajmą osobą.


EDIT, apparatus, a dla 720 jest 5 a nie 4. Miałem dla każdej rozdzielczości podawać? Zwłaszcza, że napisałem wyraźnie "maksymalny", ale po co czytać ze zrozumieniem? A może napisz jeszcze że maksymalny 50 Mbit (co tam, że nikt z nas takiego nigdy nie będzie używać). OMG "nigdy?", wyślij mi za 10 lat pocztówkę, że nie miałem racji bo jest 2022 i ty wrzucasz w 50Mbit/s...


RE: Renderowanie Filmów - Wan1Mas - 20-06-2012 12:48

Sou Wrote:Lol może ci jeszcze obiad zrobić? Jesteś burakiem, nie rzuca się chamskiego "Dowód proszę." w rozmowie na konkretny temat z nieznajmą osobą.
Chciałem dowodu tego o czym mówisz, jeżeli nie podałeś jakiegoś źródła, dowodu, czegokolwiek, nie mam powodu a żeby ci wierzyć, nazywanie mnie burakiem nie zmieni braku twojego logicznego myślenia.


RE: Renderowanie Filmów - Sou - 20-06-2012 13:56

(20-06-2012 12:48 )Wan1Mas Wrote:  
Sou Wrote:Lol może ci jeszcze obiad zrobić? Jesteś burakiem, nie rzuca się chamskiego "Dowód proszę." w rozmowie na konkretny temat z nieznajmą osobą.
Chciałem dowodu tego o czym mówisz, jeżeli nie podałeś jakiegoś źródła, dowodu, czegokolwiek, nie mam powodu a żeby ci wierzyć, nazywanie mnie burakiem nie zmieni braku twojego logicznego myślenia.

Nie wiem czemu zakładasz z góry, że kłamię. Gdybyś tylko chciał potwierdzenia tego co piszę zrobiłbyś to normalnie pisząc np "Czy mógłbyś podlinkować tą informację?" "Skąd takie dane? YouTube gdzieś to podaje?" itp.


RE: Renderowanie Filmów - eznawca - 03-09-2013 02:46

To może was pogodzę i podam najlepsze źródło odpowiedzi:
https://support.google.com/youtube/answer/1722171?hl=pl