Zagrajmy w...
Machinima, Agora, YouTube który partner? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Machinima, Agora, YouTube który partner? (/showthread.php?tid=1405)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - kubn2 - 15-12-2012 01:44

(14-12-2012 22:35 )OczyNaSwiat Wrote:  Żadna firma X :)
Sam dzisiaj dostałem partnera od YT.Mam 513 widzów i nie było żadnego problemu z tym.

Niszczymy marzenia dzieciom:
Adsense to nie partner. ehh Założyłeś konto Adsense i teraz je po prostu zaakceptowali. Prócz zarabiania i gromadzenia tego na adsense nic innego nie dostałeś.


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - bunny_kou - 15-12-2012 12:40

kubn +1

To jest Adsense a nie partnerstwo YT.
Masz partnerstwo firmy X- a dokładniej jakiegoś 2Buser. Nigdy o tym nie słyszałam, nie wiem co to to jest...


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - McTheLipen - 15-12-2012 13:02

OczyNaSwiat ma samo adsense, czyli samo zarabianie, które od kwietnia też jest traktowane jako partnerstwo, ja adsense mam od roku a partnerstwo nie od firmy x tylko od YouTube, foto poniżej:

[Image: 24374716.png&action=rotate]
[Image: 65253305.png&action=rotate]


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - skkf - 15-12-2012 13:50

(14-12-2012 10:44 )bunny_kou Wrote:  Za to zastanawia mnie, jak koleś z 1szej strony (http://www.youtube.com/McTheLipen) dostał partnera mając 300tu widzów. To już jest conajmniej dziwne. Nie wierzę, żeby to byl youtube.. może jakaś firma X?

(15-12-2012 12:40 )bunny_kou Wrote:  Masz partnerstwo firmy X- a dokładniej jakiegoś 2Buser. Nigdy o tym nie słyszałam, nie wiem co to to jest...

Typowe "nie znam się, to się wypowiem". Zaskakuje mnie bunny w ilu miejscach się udzielasz (nie tylko na tym forum), nie posiadając nawet elementarnej wiedzy.

Youtube od jakiegoś czasu bardzo chętnie daje partnerstwa i uzyskanie takiego statusu, nawet posiadając kilkuset widzów, nie jest żadnym wyczynem.

Dzieję się tak z kilku powodów. Po pierwsze dla youtube jest to zwyczajny biznes, bo google dostaje część z przychodów partnerów. Dodatkowo bardziej im się opłaca mieć ludzi w swoim networku, niż w innych sieciach, a ponieważ np. taki gówno-fullscreen przyjmuje do siebie praktycznie każdego, to musieli też obniżyć swoje wymagania.

Dodatkowo youtube powoli udostępnia funkcje które były dostępne tylko dla partnerów, coraz szerszemu gronie twórców, np. monetyzacja filmów, możliwość ustawiania własnych miniaturek, wysyłanie filmów dłuższych niż 15 minut itd. Kiedyś to było dostępne tylko dla partnerów, obecnie może mieć to praktycznie każdy i prawdopodobnie youtube będzie dalej szło w tym kierunku, dając małym twórcom coraz więcej możliwości.

To, w jakiej sieci partnerskiej ktoś jest można sprawdzać tutaj: http://socialblade.com/youtube/ . Wniosek jest z tego bardzo prosty, McTheLipen ma youtubowe partnerstwo, także cała powyższa dyskusja, jest idiotyczna.

Z kolei OczyNaSwiat prawdopodobnie już teraz możesz mieć partnera, wypełniając formularz na tej stronie: http://www.youtube.com/yt/partners/


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - NitroZyniak - 15-12-2012 14:11

(15-12-2012 13:50 )skkf Wrote:  
(14-12-2012 10:44 )bunny_kou Wrote:  Za to zastanawia mnie, jak koleś z 1szej strony (http://www.youtube.com/McTheLipen) dostał partnera mając 300tu widzów. To już jest conajmniej dziwne. Nie wierzę, żeby to byl youtube.. może jakaś firma X?

(15-12-2012 12:40 )bunny_kou Wrote:  Masz partnerstwo firmy X- a dokładniej jakiegoś 2Buser. Nigdy o tym nie słyszałam, nie wiem co to to jest...

Typowe "nie znam się, to się wypowiem". Zaskakuje mnie bunny w ilu miejscach się udzielasz (nie tylko na tym forum), nie posiadając nawet elementarnej wiedzy.

Youtube od jakiegoś czasu bardzo chętnie daje partnerstwa i uzyskanie takiego statusu, nawet posiadając kilkuset widzów, nie jest żadnym wyczynem.

Dzieję się tak z kilku powodów. Po pierwsze dla youtube jest to zwyczajny biznes, bo google dostaje część z przychodów partnerów. Dodatkowo bardziej im się opłaca mieć ludzi w swoim networku, niż w innych sieciach, a ponieważ np. taki gówno-fullscreen przyjmuje do siebie praktycznie każdego, to musieli też obniżyć swoje wymagania.

Dodatkowo youtube powoli udostępnia funkcje które były dostępne tylko dla partnerów, coraz szerszemu gronie twórców, np. monetyzacja filmów, możliwość ustawiania własnych miniaturek, wysyłanie filmów dłuższych niż 15 minut itd. Kiedyś to było dostępne tylko dla partnerów, obecnie może mieć to praktycznie każdy i prawdopodobnie youtube będzie dalej szło w tym kierunku, dając małym twórcom coraz więcej możliwości.

To, w jakiej sieci partnerskiej ktoś jest można sprawdzać tutaj: http://socialblade.com/youtube/ . Wniosek jest z tego bardzo prosty, McTheLipen ma youtubowe partnerstwo, także cała powyższa dyskusja, jest idiotyczna.

Z kolei OczyNaSwiat prawdopodobnie już teraz możesz mieć partnera, wypełniając formularz na tej stronie: http://www.youtube.com/yt/partners/

Youtube daje partnera jakiemus plackowi bo im sie to oplaca. Progu minimnalnego nie osiagnie przez cale zycie a pare tysiecy reklam sie wyswietli . Teraz mnozymy x 10milionow plackow i mamy darmowy hajs dla google :)


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Baldo - 15-12-2012 14:30

NitroZyniak Wrote:Progu minimnalnego nie osiagnie przez cale zycie a pare tysiecy reklam sie wyswietli .
Dlaczego tak uważasz? Próg minimalny nie jest zbyt wygórowany, więc początkowo kilka miesięcy będzie trzeba zbierać, ale wraz z przypływem widzów (tych prawdziwych), a co za tym idzie wyświetleń będzie się on skracał.


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - NitroZyniak - 15-12-2012 15:36

(15-12-2012 14:30 )Baldo Wrote:  
NitroZyniak Wrote:Progu minimnalnego nie osiagnie przez cale zycie a pare tysiecy reklam sie wyswietli .
Dlaczego tak uważasz? Próg minimalny nie jest zbyt wygórowany, więc początkowo kilka miesięcy będzie trzeba zbierać, ale wraz z przypływem widzów (tych prawdziwych), a co za tym idzie wyświetleń będzie się on skracał.
Jakies 200k wyswietlen potrzebujesz zeby zarobic te 70e w Adsense. Jesli koles ma 12lat i wrzuca syf to predzej skonczy uploadowac. Jesli ktos jest wytrwaly to niech robi jak uwaza, internet wolne miejsce (chyba?)


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Baldo - 15-12-2012 15:43

Cała ta monetyzacja rozbija się o kontent! Bo wtedy masz widzów, wyświetlenia i kasę.


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - fszeker - 18-12-2012 01:39

Okej. To ja mam pytanie... Jakiś czas temu włączyłem monetyzację (4 miesiące temu) i teraz w zakładce Features w ustawieniach amm takie coś:
[Image: 20121218003716560.png]

Czy jestem parterem? Bo nie mogę nadal mieć banneru na górze tła kanłu ani banera przy filmach ale pozostałe funkcje mam.... Ktoś wie o co chodzi?


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - appareil - 18-12-2012 14:41

Wg youtube jesteś. Bo każdy ma adsense pb]jest[/b] partnerem.

Wg zwyczajowego użycia, partnerem nie jesteś, bo partnera dostaje się poprzez aplikację, propozycję lub od zewnętrznej firmy.