Zagrajmy w...
Grażyna Żarko - dyskusja - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Grażyna Żarko - dyskusja (/showthread.php?tid=1432)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - JudiMakeFun - 09-07-2012 17:58

Czy ja wiem, czy stoi za nią, po prostu jak zwykle zamiast powiedzieć, czarne jest czarne, to przez 3 minuty (cóż za nie komercyjna długość filmu...) gada bajeczke dla dzieci... Szczerze, to mam już dość tego najeżdzania na niego, bo zamiast działać na jego nie korzyść, ciągle zwiększa to jego popularność...

To jest właśnie "manipulacja"...


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - AcreedPL - 09-07-2012 20:01

To zapewne matka klocucha.


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - Infelicity - 09-07-2012 20:15

Dajcie sobie spokój, nie ma najmniejszego sensu dyskutować o czymś, co liczy na Waszą reakcje i tylko na to czeka. Choćby dzięki temu wątkowi więcej osób wyszuka naszą podstarzałą trollicę i zobaczy jej filmy. A nie ma czego oglądać, naprawdę.


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - Danioz - 09-07-2012 23:05

Naprawdę myślicie, że Rock opowiedział swoją historię co do Żarko? :D Hmm - warto zauważyć, że oboje są z Wrocławia... podobnie jak i Baśka Kwarc.


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - one_worm - 10-07-2012 00:12

Zgłaszać jako trollowanie i po kłopocie- YT sam usunie jej konto :p


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - Sou - 10-07-2012 06:14

(09-07-2012 17:58 )JudiMakeFun Wrote:  To jest właśnie "manipulacja"...

Raczej dzieci, które myślą, że najeżdżanie na Rock'a sprawi, że będą bardziej cool niż ich koledzy z klasy...


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - ogm - 11-07-2012 18:03

A tak btw. zauważyliście, że ona nagrywa jakby na podłodze leżała?


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - Infelicity - 11-07-2012 18:19

Bo panele ścienne nie istnieją, co ogm?


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - ogm - 11-07-2012 19:04

@Infelicity W moim świecie nie :]


RE: Grażyna Żarko - dyskusja - yahoo - 13-07-2012 22:55

Dziwi mnie fakt, że ludzie są tacy naiwni żeby łyknąć fakt, że osoba taka jak Grażyna Żarko istnieje naprawdę. Zauważyłem, że w internecie jest baaardzo dużo "ciemnej masy", którą nie potrafi logicznie pomyśleć. Pół biedy, jeśli jest to jakiś 11-latek, ale osoba powyżej tych 15 lat powinna chyba znać jakieś mechanizmy marketingu, aby odkryć, że Grażyna Żarko jest trollem/reklamą. Przykład pierwszy z brzegu. Gdyby taka nauczycielka naprawdę istniała i zrobiłaby taką "karierę" na YT to z pewnością jakieś dziennikarzyny miałyby tanią sensację. Biorąc pod uwagę, że Grażynka sporo popularności zawdzięcza Baśce to można się domyślać, że to p. Bartek Szkop stoi za projektem "Grażyna Żarko" ;)