Zagrajmy w...
Rock&Rojo w USA - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Rock&Rojo w USA (/showthread.php?tid=1598)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Rock&Rojo w USA - Shatz - 05-08-2012 12:25

Wyjasnione. http://www.youtube.com/watch?v=tUVHIq9lN6c&feature=g-all-u


RE: Rock&Rojo w USA - RevicenT - 05-08-2012 22:12

Luknijcie sobię :
http://www.youtube.com/watch?v=tUVHIq9lN6c&feature=plcp

Tylko mnie ciekawi czy to są prawdziwi wygrani :D


RE: Rock&Rojo w USA - appareil - 05-08-2012 23:59

Heh. Konkurs pod przykrywką zorganizowania ekipy, która będzie udawać wycieczkę. Tak naprawdę jadą oklepać Szoguna. True story.


RE: Rock&Rojo w USA - Rangy - 06-08-2012 00:43

(05-08-2012 23:59 )apparatus Wrote:  Heh. Konkurs pod przykrywką zorganizowania ekipy, która będzie udawać wycieczkę. Tak naprawdę jadą oklepać Szoguna. True story.

A potem wezmą jego żonę i zamkną w ubikacji na dworcu PKP w Katowicach aby mogła umrzeć powolną śmiercią. True story?

Ale tak na całkiem poważnie, to wycieczka całkiem dobra i nie mam im tego za złe - są przygotowani, świetnie się bawią i żałuję, że nie mam tych ponad osiemnastu lat, bo mógłbym wziąć udział w tym konkursie i możliwe, że wygrać oraz przejechać się prawie za darmo do USA. ;)


RE: Rock&Rojo w USA - Sworson - 06-08-2012 06:39

Quote:Czy możecie się przestać w słabe domysły i kiepskie insynuację? Pojechali sobie do Hameryki, cieszę się ich szczęściem, że mogą zwiedzić kawałek świata, wam też radzę. Smile

Nie ma to, jak cieszyć się z wakacji nieznanych przez nas osób. W dodatku, robiących słabe filmy o niczym.


RE: Rock&Rojo w USA - Sou - 06-08-2012 07:41

Sworson, sporo ludzi cieszy się cudzym szczęściem :) Ja bym sobie jeszcze do USA pojechał raz chętnie, nawet na taką wycieczkę zorganizowaną :>


BTW Tam jest teraz coś koło 40 czy 45 stopni W CIENIU... jeżdżenie motorem(bez klimy:p) czy chodzenie po Vegas za dnia nie należy raczej do przyjemnych rzeczy ;p


RE: Rock&Rojo w USA - Wan1Mas - 06-08-2012 09:30

Sworson Wrote:Nie ma to, jak cieszyć się z wakacji nieznanych przez nas osób. W dodatku, robiących słabe filmy o niczym.

Wybacz, że cieszę się, jak komuś się coś udaję, powodzi, lub robi coś, co chcę, naprawdę, przestane.
Sou Wrote:BTW Tam jest teraz coś koło 40 czy 45 stopni W CIENIU... jeżdżenie motorem(bez klimy) czy chodzenie po Vegas za dnia nie należy raczej do przyjemnych rzeczy ;p
Vegas za dnia jest ponoć nie znośne z powodu upałów, swoją drogą, jak oni tam sobie radzą z tą temperaturą?


RE: Rock&Rojo w USA - Lavos - 06-08-2012 10:05

Quote:Wybacz, że cieszę się, jak komuś się coś udaję, powodzi, lub robi coś, co chcę, naprawdę, przestane.
Tylko że ty tego nie robisz, plejmer. Ot co.


RE: Rock&Rojo w USA - Sou - 06-08-2012 10:26

[/quote]
Vegas za dnia jest ponoć nie znośne z powodu upałów, swoją drogą, jak oni tam sobie radzą z tą temperaturą?
[/quote]

Większość kasyn wzdłóż stripa (ulica z kasynami) jest ze sobą połączonych więc można bez wychodzenia z klimy się poruszać. No a tak to głównie nocą się tam chodzi, a nie w dzień;p


RE: Rock&Rojo w USA - Infelicity - 06-08-2012 11:28

Lol. Jaki jest sens zwiedzania "atrakcji" Vegas w dzień? To nie jest mijanie się z celem?