Zagrajmy w...
Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się (/showthread.php?tid=1870)

Pages: 1 2 3


RE: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - sitas098 - 07-10-2012 13:28

No wiesz, ciężko odmówić jeżeli ktoś oferuje ci za 2 odcinki czy 3 miesięcznie 2000 zł ;) a ty powiesz, nie bo robie to dla siebie. Fajnie jest łączyć zarabianie ze swoim hobby. :)


RE: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - Elwood - 07-10-2012 15:04

Niby tak, ale chodzi o to, żeby to nie była Twoja główna motywacja podczas nagrywania.


RE: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - gremlin - 07-10-2012 15:15

A co za różnica co jest motywacją?


RE: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - Elwood - 07-10-2012 16:36

Jeżeli robisz to przede wszystkim dla kasy, to to widać, na przykład kiedy prosisz o subskrypcje, albo nagrywasz materiał z jakiejś bardzo znanej gry, bo wiesz, że wiele osób to oglądnie. Takie jest moje zdanie.


RE: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - gremlin - 07-10-2012 17:30

To nie jest kwestia czym osoba jest motywowana, tylko jej podejściem. Osoba z parciem na szkło czy też zwykły hobbysta może zachowywać się dokładnie tak samo. I o ile jestem w stanie zrozumieć, że takie zachowania część ludzi drażni, a pozostałej części to zwisa, to nadal nie wiem co złego jest w tworzeniu dla zarobków z adsense'a.


RE: Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się - degieb - 06-11-2012 20:14

Ja nagrywam bo lubię nagrywać,znam kogoś kto przesyła 4 odcinki dziennie a i tak nikt go nie ogląda,mam kolegę który ma słaby komp i 80% czasu spędzonego na kompie przeznacza na oglądanie let's playów.
Zarabianie na nagrywaniu? Spoko,tylko bez przesady. Ani w jedną ani w drugą stronę.