Zagrajmy w...
Pro i nie ogary razem W LoL- a Gramy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: GRY (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Forum: Ustawka (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Pro i nie ogary razem W LoL- a Gramy (/showthread.php?tid=1894)

Pages: 1 2 3


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - Scheicht - 17-12-2012 14:50

Ja mam 30 lvl na EU West oraz EU NE, gram bardzo dobrze kilkoma postaciami, a w reszcie jestem w sumie na poziomie początkującym i tyle. Nie mam Skype, ale Team Speak oraz Ventrilo. Tylko Skype?


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - MircoCroCop - 17-12-2012 18:31

Podobnie jak pan wyżej, NA 30 lvl, a EU/WEST 27/28.
Shaco, Veigar, Fizz, Rangar, Alistar, Akali, Brand, Misska, Nunu.. Do wyboru.


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - Cearme - 29-12-2012 18:22

Wysłałem zaproszenie na skejpy, jeśli temat ciągle aktualny czekam na odpowiedź ;)


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - Tadebu - 04-01-2013 16:10

Dobra, pisać tutaj(czytaj skype) w sobotę zamierzam coś zorganizować.


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - Kranczer - 06-01-2013 11:16

Cześć. Dalej aktualne? + Podpinam się pod temat.
Potrzeba osób do gry serwer East (na west czasami gram, mam tam nick ŚwiętyMikołaj, ale dość niski lvl). Kto jest zainteresowany dodać na skype: thomson.corp (nick w grze: sweetener)


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - Darkus - 09-01-2013 15:55

Też mógłbym pograc:D
Nordic lvl 10 a na wescie robię konto.
Jax,Ashe,Dariusz,Riven... Nocturne opcjonalnie w posiadaniu pierwsze 2 championy :D
Skype do wysłania na pw będzie bo chwilowo cierpię na jego brak xD


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - AcerNew2 - 10-01-2013 19:24

Ja chętnie zagram 30 lvl (nie będę ogarniał pewnie bo po przerwie ). W wolne dni i weekendy mogę pograć o każdej godzinie. Nick w lol'u : acer13. Jeśli dalej jest aktualne. Server ( Świat ) Nordic & East


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - MrDiamont - 11-01-2013 02:20

jak to dalej aktualne to sie zglaszam mam jeszcze ze soba kolegę mamy po 30 lvl gramy na west i w miarę ogarniamy nie spinamy podchodzimy do tej gry ze śmiechem i nie placzemy jak przegrywamy jak opcja jest aktualna to napisz mi na pw jestesmy otwarci na jakas długą serie na kompach jestes od 16-17 do rana oczywiscie wiek +18


RE: Osoba Do LoL-a początkujący. Albo i nie początkujący. - Darkus - 13-01-2013 21:44

Kto chce jutro zagrać Eu Nordic około 9-10 rano pisać na skype volpinpl!
Nie, nie na nagranie. Dla beki i dla podbijania lvl/ip