Zagrajmy w...
Początki Zagrajmy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Początki Zagrajmy (/showthread.php?tid=2210)

Pages: 1 2 3 4


RE: Początki Zagrajmy - Grzybiarz - 01-12-2012 19:22

Kolejny naprostowany młodzieniec, który odkrył Ścieżkę YouTube, zwaną również ścieżką do sławy tudzież szczęścia.
Jestem z ciebie taki dumny.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 19:23

żałosne ...


RE: Początki Zagrajmy - Grzybiarz - 01-12-2012 19:26

Nie ująłbym tego lepiej. Temat przeradza się jednak z mojej winy w odbijanie piłeczki pomiędzy dwiema osobami. Może by już go tak zamknąć, skoro otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie, co ty na to?


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 19:29

No skoro otrzymałem odpowiedź to po co trolujesz ?
Nie rozumiem cię szukam pomocy a ty se wchodzisz piszesz jakieś głupoty i co ?
Chcesz abym ci napisał przepraszam pana miał pan racje nie będę nagrywał więcej jestem głupim gimbusem który nie wie co to zagrajmy.
Pisze normalnie z innymi użytkownikami a ty wchodzisz i robisz śmietnik


RE: Początki Zagrajmy - JudiMakeFun - 01-12-2012 19:29

Żałosny jesteś ty koleżko, tworząc ten post tutaj. Zrozum, że nikt cię stąd nie zasubuje i nie będzie twoim wiernym widzem, który powie ci co masz nagrywać. Jeśli sam nie wiesz co masz nagrywać, to nie wiem, może... NIE nagrywaj? Jak się sam zastanowisz z jakiej gry czujesz się dobrze, to wtedy to nakręć. Miej w dupie czy ludzie cię oglądają czy nie (choć po twoich wypowiedziach wnioskować można, że bez widzów nie będziesz nic robić, bo chcesz by ktoś cię PODZIWIAŁ). Jeśli uważasz, że nie masz gry, o której wiesz wszystko i mógłbyś zainteresować widza, to skasuj swój kanał, skasuj tutejsze konto i daj sobie spokój z nagrywaniem. Będzie to z pożytkiem dla ciebie (więcej czasu na naukę) i dla nas (mniej czytania debilnych tematów, które są tu zbędne)


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 19:32

Szukam widzów ?
Szukam pomocy do tego te forum jest tak ?
A po za tym to nie ja zacząłem pisać co mam nagrywać.
Ja wiem co mam nagrywać pytałem się czy te serie są w porządku i ktoś się tym zainteresuje czy te gry się nie przejadły.
I nie chce żeby mnie podziwiali tylko żeby po jakimś czasie te serie nie poszły na marne i ktoś to doceni ...


RE: Początki Zagrajmy - Elwood - 01-12-2012 19:43

Quote:Może MineCraft na jakiś ciekawych modach był by czymś innym niż jest

...pomyślało dziesięć tysięcy początkujących YouTuberów.

Quote:pytałem się czy te serie są w porządku

Nie, nie są. Wysil się troszkę i wymyśl coś oryginalnego.

Quote:żeby po jakimś czasie te serie nie poszły na marne i ktoś to doceni ...

Zbyt często to powtarzasz. Może jakaś osoba wejdzie na Twój kanał i spodobają jej się Twoje filmy. Innymi słowy - doceni Twoje starania. Coś takiego Ci wystarczy czy wolałbyś jednak więcej sub... osób, które to docenią? :>


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 19:54

Pisałem już o tym że chciałbym mieć 50 widzów i że to dal mnie będzie motywacja.
Źle napisałem o ty MC chodziło mi o to że lepsze będą mody niż kopanie stawianie klocków.
Wiem że MineCraft jest beznadziejny i się przejadł ale zdecydowaliśmy się jednak nagrać kilka modów itp.

Postaram się po zakończeniu aktualnych serii o coś lepszego zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.
Trochę się dowiedziałem co i jak i nauczyłem się pisać "zacząłem".
Dzięki za pomoc ja już zostawiam ten post można go zamknąć


RE: Początki Zagrajmy - GTOqw - 01-12-2012 22:39

Jak przeczytałem wątek to aż zrobiło mi się Ciebie żal^^ Kolejny kseroboj, który nawet pojęcia nie ma o tym co chce nagrywać - o reszcie nie wspominając - wmówił sobie że będzie zarabiał dużo pieniąszkufff z partnerstwa. Z czym ty do ludu wychodzisz!? Minecraftem? Happy Wheels? Krzyżyk na drogę^^ Ale żeby nie zostawiać tutaj niepotrzebnego spamu spowodowanego moim pożałowaniem dla Ciebie, ocenię Twój kanał - po pierwsze masz tak nudny głos że można je...nąć głową o klawiaturę z zamroczenia nie wspominając o tym że Ty nawet nic ciekawego do powiedzenia nie masz - proponuję małą wycieczkę do biblioteki w celu wypożyczenia paru książek aby wzbogacić swój jakże ubogi wachlarz słów, następnie jakość wydawanego półgłosu - może jakieś odszumianie? Tło prosto z dupy - nawet tego obrazka z krokodylem dobrze nie wyrenderowałeś i te okropne napisy po bokach... Myślę że tą opinią wystarczająco DOBITNIE pokazałem Ci czemu nikt nie ogląda Twoich wypocin^^ Mimo tego dam Ci dobrą radę - nie idź za tłumem bo to już dawno się przejadło. Pozdrawiam^^


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 22:50

I po co straciłeś 10 min żeby pisać i myśleć nad tym ?
Może i tak jest ale dopiero się uczę.
A po za tym temat tu jest skończony