Zagrajmy w...
Rojo i jego tarcza na allegro - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Rojo i jego tarcza na allegro (/showthread.php?tid=2571)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - Baldo - 02-01-2013 15:14

Widzę że to kolejny temat, żeby się nawzajem pohejtować. Lecz pamiętajcie, że zdanie jest jak dupa, każdy ma swoją i nie ma co kogoś obrażać, że ogląda JJJ, Buraqczka, czy Rocka i Roja.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - Malix - 02-01-2013 15:18

Ohoho, można robić listę karaczanków widzę :D Cóż, buthórt wyczuwam, a i tak ci co są trochę bardziej w internecie obeznani, wiedzą że karaczan jest bandą debili i śmietniskiem polskiego neta.

"Bo społeczność 4chana jest subtelna i wyrafinowana, czyż nie?"
Może i nie wyrafinowana, ale na pewno o wiele lepsza od karaczanków.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - gremlin - 02-01-2013 15:47

I Ty jesteś tą obeznaną osobą :)

4chan, karachan i tym podobne twory są specyficznym miejscem, a ta specyfika wynika z anonimowości i przyzwolenia na publikowanie treści, które podlegają cenzurze na innych imageboardach/forach. Nie wiem gdzie widzisz wyższość jednego miejsca od drugiego. Bo karachan jest kopią pomysłu (który sam w sobie nie był zamierzony, ani oryginalny) czy dlatego, że piszą tam po angielsku (wow, jacy oni światowi, wait, chyba domyślnie to też był po prostu rodzimy język).

A listę sobie twórz. Jeśli będziesz ją opierał na osobach, które wytykają Ci głupoty, które piszesz, to powodzenia.

Aha, protip, specjalnie dla Ciebie:
Code:
[quote]W środku cytat[/quote]



RE: Rojo i jego tarcza na allegro - Malix - 02-01-2013 15:58

Napisz mi gdzie napisałem że 4chan jest lepszy bo piszą po angielsku. Karachan w przeciwieństwie do 4chanu "psuje" polski internet, zaniżając jego poziom.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - appareil - 02-01-2013 16:03

Uwielbiam takie czcze rozmowy. Ta strona jest zła, bo jest zła, tamta dobra, bo dobra.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - Malix - 02-01-2013 16:05

Ja tylko wyprowadzałem z błędu, że to wykop robi filmiki i głosi hasełka typu "JP2GMD" ;)

Ps. Jak chcecie sobie jeszcze pogadać to zapraszam na priv, aby nie zaśmiecać tematu.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - appareil - 02-01-2013 16:11

Twoje słowo przeciw jemu. Ja widzę loga wykopu, pasuje to też do ich dziwacznych i wynaturzonych poglądów politycznych.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - Malix - 02-01-2013 16:19

Nie wiem jak ty powiązałeś sprawę filmików z poglądami politycznymi :O Wykop jest ogromną społecznością i są tam zarówno prawacy jak i lewacy, a wracając do tych dennych filmików, to sprawa była wiele razy poruszana w internetach, podobno ci co wrzucają te filmy na YT mieli już sprawy w sądzie D:


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - appareil - 02-01-2013 18:02

Quote:Wykop jest ogromną społecznością
Lawl. Ludzi, którzy tak bardzo chcą być 4chanem, że nawet nie jest to śmieszne.
Quote:są tam zarówno prawacy jak i lewacy
Słyszałem, że miałbyć zjazd wykopowych lewaków. Jeden zachorował, drugiemu nie chciało się samemu jechać. Ten portal to podwórko Kongresu Nowej Prawicy i ich kucowatych, zapryszczonych wyznawców.
Quote:podobno ci co wrzucają te filmy na YT mieli już sprawy w sądzie D:
Podobno to wiele rzeczy się stało. Tymczasem frondystów zwieracze uciskają, że wszystkie sprawy za obrażanie JPII zostały umorzone, więc rozmijasz się z prawdą.


RE: Rojo i jego tarcza na allegro - Malix - 02-01-2013 19:00

Quote:Lawl. Ludzi, którzy tak bardzo chcą być 4chanem, że nawet nie jest to śmieszne.
Wykop nie chce być forczanem, jest to serwis informacyjny, podróbka digga.
Quote:Słyszałem, że miałbyć zjazd wykopowych lewaków. Jeden zachorował, drugiemu nie chciało się samemu jechać. Ten portal to podwórko Kongresu Nowej Prawicy i ich kucowatych, zapryszczonych wyznawców.
Lewaków jest wiecej niż prawaków, zresztą popularny jest tam "flejm" na "krula".
Quote:Podobno to wiele rzeczy się stało. Tymczasem frondystów zwieracze uciskają, że wszystkie sprawy za obrażanie JPII zostały umorzone, więc rozmijasz się z prawdą.
Być może zostały umorzone, ale Michau Białek zgłosił do prokuratury podszywanie się pod wykop.