Zagrajmy w...
Rojo ma potomka - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Rojo ma potomka (/showthread.php?tid=2795)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Rojo ma potomka - Elwood - 25-01-2013 18:13

Wiesz, czym skorupka za młodu nasiąknie... poza tym, ciekawy jestem, jak zareaguje na te wszystkie filmiki, w których tatuś się wydurnia.


RE: Rojo ma potomka - wiktoro198 - 26-01-2013 16:54

Rojo mówił że nie będzie nagrywał swojej córki, i nie zamierza to był taki filmik w ramach pochwały że po prostu urodziło mu się dziecko a to wspaniała chwila, tyle. A co do jego darcia mordy to, jednych to śmieszy drugich nie, mi się to osobiście podoba, jego teksty mnie śmieszą, kwestia gustu, Lepszy nawet niż Witchaven za swoich czasów.


RE: Rojo ma potomka - Rexlu - 26-01-2013 18:24

Taka anegdota do pana wyżej, Darcie japy nie oznacza że to są śmieszne teksty :)
Po za tym jak kogoś oglądać kto tak się wydziera, to tak jakbym z kimś rozmawiał i ktoś co chwila by się darł.


RE: Rojo ma potomka - wiktoro198 - 26-01-2013 18:57

(26-01-2013 18:24 )Rexlu Wrote:  Taka anegdota do pana wyżej, Darcie japy nie oznacza że to są śmieszne teksty :)
Po za tym jak kogoś oglądać kto tak się wydziera, to tak jakbym z kimś rozmawiał i ktoś co chwila by się darł.

Hehe, jemu to poprostu wychodzi rzeczy które on krzyczy (często są adekwatne do sytuacji w danej grze) i jakim głosem je krzyczy, jakie miny przy tym robi (adekwatne do sytuacji w grze), są po prostu śmieszne, gdyby Rojo nie darł japy to stracił by swój urok, to jest moje zdanie, ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego że innych to nie śmieszy, ale jedna rzecz panowie i panie, tolerancja.


RE: Rojo ma potomka - Innominatus - 26-01-2013 20:37

wiktoro198 Wrote:Hehe, jemu to poprostu wychodzi rzeczy które on krzyczy

Małgosia: Nie

wiktoro198 Wrote:jakie miny przy tym robi (adekwatne do sytuacji w grze)

Robert: Nie

wiktoro198 Wrote:ale jedna rzecz panowie i panie, tolerancja.

Małgosia: Nie

Trzy razy "nie", wypad z boiska fanboju.


RE: Rojo ma potomka - Kefrus - 26-01-2013 21:11

Powtórzyłeś Małgosię, dumny Ty z siebie jesteś?


RE: Rojo ma potomka - Rangy - 26-01-2013 21:17

Mimika twarzy gorzej udawana niż ludzi w filmie retsupurae o filmach PewDiePie, srsly. Co do córki, to pokazywanie swojej rodziny w taki sposób jest w pewnym sensie wydawaniem wrażliwych danych o sobie.


RE: Rojo ma potomka - Sou - 27-01-2013 10:57

Chyba nikt się tak nie interesuje życiem R&R jak niektóre osoby z tego forum ;d njs

IMO powinniście zacząć śledzić inne osoby na yt (te panny od kosmetyków czy jakiegoś majewskiego) i na ten temat zrobić Bloga. Atencja i pienionc by był przynajmniej:)


RE: Rojo ma potomka - Lavos - 28-01-2013 16:55

Sou, nie nabijaj tępych postów, są kiepskie, nawet jak na ciebie.


RE: Rojo ma potomka - KrzychuuuPe - 28-01-2013 17:02

(27-01-2013 10:57 )Sou Wrote:  Chyba nikt się tak nie interesuje życiem R&R jak niektóre osoby z tego forum ;d njs

IMO powinniście zacząć śledzić inne osoby na yt (te panny od kosmetyków czy jakiegoś majewskiego) i na ten temat zrobić Bloga. Atencja i pienionc by był przynajmniej:)

szczerze mówiąc, coś w tym jednak jest ;]