Zagrajmy w...
Nowa strona kanału na Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Nowa strona kanału na Youtube (/showthread.php?tid=2904)

Pages: 1 2 3 4


RE: Nowa strona kanału na Youtube - GTOqw - 09-02-2013 18:41

Choćby dlatego, że teraz trudno będzie o wyróżnienie swojego kanału, jeżeli chodzi o szatę graficzną. Taka rzecz jak tło daje mi i wielu innym ludziom możliwość nadania swoim kanałom jakiegoś stylu, co z pewnością może przykuć oko. A teraz - dajcie spokój - głupi banner? Z czym google wychodzi do ludzi!? W ten sposób kanał będzie się tylko różnił wspomnianym bannerkiem i ilością subów wyświetleń przy nicku. Potrafię rysować i jestem w stanie stworzyć naprawdę widowiskowe tło na mój kanał - a youtube pięknie mi to ograniczył... Rzeczywiście idziecie w dobrą stronę ograniczając ludzi. Dodając fakt że całość jest trywialnie nieczytelna - nie chciałbym przeglądać takiego kanału...


RE: Nowa strona kanału na Youtube - appareil - 09-02-2013 18:49

Quote:dajcie spokój - głupi banner?
AFAIK - tylko dla partnerów.
Może podrzucę jakąś pasującą piosenkę:





RE: Nowa strona kanału na Youtube - Tectologic - 09-02-2013 20:17

Czemu idioci nie dadzą nam możliwości wyboru wyglądu. Chociażby kanału.. główną niech już sobie wsadzą w dupę i zmieniają.
Z roku na rok google robi krok w przód.. jednak nie w tę stronę, w którą powinno.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Malix - 09-02-2013 21:33

@apparatus: Jest lepsza przeglądarka od Chrome - Maxthon. Na tym samym silniku, więc szybka.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - TaboretPL - 09-02-2013 21:36

Powiedzmy sobie szczerze - YT zawsze miał gdzieś opinie użytkowników na temat wyglądu YT. Mi osobiście najbardziej podobał się wygląd YT sprzed dwóch lat jak już weszła era "fajne i nie fajne" był najprostszy, najbardziej przejrzysty. Potem przyszła zmiana która zirytowała wielunal użytkowników w tym mnie. Lecz powoli ludzie zaczynali się przyzwyczajać. Nawet zacząłem zauważać dobre strony tego wyglądu a tu nagle bach mamy walącego po oczach białego youtuba wyglądającego jakby był przeglądany w telefonie i to takim nieco starszym nie mówię o smartphonach. Ta zmiana przeniosła praktycznie same złe opinie. Tym razem nie mogłem znaleźć żadnych dobrych stron w tym wyglądzie. Wszystko przewróciło się do góry nogami. Teraz jeszcze chcą wprowadzić TO? Spoko właśnie chciałem u kogoś zamówić jakieś nowe fajne tło na kanał bo stare już dobry rok siedzi. Widzę że teraz z tłami możemy się pożegnać. Po prostu cudownie. Praktycznie z każdą aktualizacją odbierają nam coraz więcej możliwości zmian wyglądu kanału. Jeszcze niech zrobią limitowane oglądanie filmów i konto premium cholera jasna. Jakby nie mogli dać możliwości zmiany wyglądu dla użytkownika. Przecież taką opcję ma większość zaściankowych forów i stronek a taki wielki moloch jak YT tego nie posiada? Nie rozśmieszajcie mnie.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Aquila - 09-02-2013 23:35

Ciekawe co by się stało z YouTube, gdyby Microsoft go wykupił.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - MrChmielOO - 09-02-2013 23:59

Pewnie by się wieszał:) Ba dum tsssss

A tak serio. Chętnie bym to obadał na własnym kanale. Do obecnego wyglądu początkowo podchodziłem sceptycznie, a jednak się przyzwyczaiłem. Kwestia tego czy ujednolicenie wszystkich serwisów Google'a to dobry pomysł. IMO byłoby to dobre, gdyby nie minimalizm do jakiego dąży google.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Andre - 10-02-2013 02:09

Ludzie popsioczą, popsioczą, a za jakiś czas jak znowu będą zmieniać wygląd to podniesie się krzyk i lament, że stary wygląd był dobry.

@offtop A jeżeli komuś bardzo zależy na ukrywaniu swoich danych to korzysta z TOR'a.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - appareil - 10-02-2013 02:20

Quote:Ludzie popsioczą, popsioczą, a za jakiś czas jak znowu będą zmieniać wygląd to podniesie się krzyk i lament, że stary wygląd był dobry.
Po pierwsze, jedno drugiego nie wyklucza, bo gradacja. Po drugie, ludzie się przyzwyczajają, bo muszą, nie dlatego że nowy wygląd im się nagle spodobał.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - ogm - 10-02-2013 11:52

Ja osobiście nie przejmuję się zmianami wyglądu YouTube, bo oprócz zazwyczaj coraz gorszego odbioru wizualnego i ukryciu lub usunięciu paru opcji nie jest to nic złego. Oczywiście zmiany te często powodują wzrost liczby nowo subskrybujących osób (najczęściej tych z wyżyn YT).
Jednak pozostaje jakiś niesmak kiedy stary dobry wygląd zostaje wyparty przez nowy gorszy. Według mnie takie zmiany są potrzebne i zawsze liczę, że pójdzie to wszystko w dobrym kierunku. Niestety zawsze się mylę, prawie zawsze.