Zagrajmy w...
Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie (/showthread.php?tid=3075)

Pages: 1 2 3


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - GTOqw - 21-03-2013 00:41

Swoją drogą odkąd przeszedłem na nowy wygląd i ustawiłem odpowiednio panele z listami odtwarzania odnotowałem większe zainteresowanie zagrajmy z serii pobocznych. Dzięki temu widz może przejrzeć wszystkie playlisty bez konieczności klikania po kanale - wystarczy przewijać w dół ^__^ Jak dla mnie to plus. No i podobne kanały w boku się zmieniły co bardzo mnie cieszy.


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - N0M4DPL - 23-03-2013 10:24

Mnie zastanawia tylko jedno. Co zrobią kanały jakiś wytwórni muzycznych typu Nuclear Blast. Nowy kanał nie umożliwi im pokazanie ludziom kiedy jakiś album danego zespołu wychodzi.


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - punio7 - 23-03-2013 14:06

(20-03-2013 22:16 )TREBORss Wrote:  Najbardziej boli usunięcie własnych layoutów :/

Czyli ulubionej formy twórczości wszystkich gimnazjalnym photoshopowców i każdego szanującego się minecraftera.

Nie żebym miał przeciwko schuldnym i przemyślanym layaoutom, ale 95% drobnicy uważa iż bez własnego layouta nie może istnieć żaden kanał, wiec każdy robi jak tylko potrafi. W większości wygląda to zawsze tak samo: nick zapisany jakimś byczym tekstem, gradient pod tło i postacie z ulubioncyh gier powtykane gdzie się da. Jak dla mnie, dziecinada.


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Falc00n - 24-03-2013 18:57

Wróciły subki na kanały, rozmyślili się czy co?