Zagrajmy w...
Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się (/showthread.php?tid=3184)

Pages: 1 2 3 4


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - kubn2 - 01-04-2013 14:13

Troling i tyle :P


BTW Niezły wynik gimper wyciągać jakieś 30k na miesiąc.


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - The Meldero - 01-04-2013 14:41

(01-04-2013 14:13 )kubn2 Wrote:  Troling i tyle :P


BTW Niezły wynik gimper wyciągać jakieś 30k na miesiąc.

To teraz sobie wyobraź ile zarabia "Smosh" i RayWilliamJohnson...
To już możesz policzyć w setkach tysięcy -.-


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Kubacz98 - 01-04-2013 16:06

Nie no nie mówcie, że bierzecie to na poważnie. On robi sobie jaja. A wy zamiast się śmiać robicie z tego wielkie halo. Gimper nie zarabia 20k miesięcznie. Max8, a Smosh zarabia ok 5 milionów rocznie. Chociaż przy PewDiePie'u są dość słabi, bo Pewds zarabia 2 razy więcej.


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Falc00n - 01-04-2013 16:11

Jej, tyle bystrych ludzi w tym temacie, nie dali się nabrać!


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - appareil - 01-04-2013 16:30

Quote:Chociaż przy PewDiePie'u są dość słabi, bo Pewds zarabia 2 razy więcej.
PewDiePie ma dużo mniej widzów od Smosha czy RWJ, a jego filmy mają znacznie mniejszy potencjał viralowy, więc bajdurzysz.


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - The Meldero - 01-04-2013 16:39

A ja tam bym chciał zobaczyć jak wielką bekę ma z tego wszystkiego teraz Gimper :D
Ja na jego miejscu tarzał bym się ze śmiechu... w8... ja i tak tarzam się ze śmiechu czytając komentarze pod jego filmikami ^^
A on dalej idzie na "pszekur zlym chejtom" i podsyła linki do Trollin' Keepera ^^


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Kubacz98 - 01-04-2013 16:56

(01-04-2013 16:30 )appareil Wrote:  
Quote:Chociaż przy PewDiePie'u są dość słabi, bo Pewds zarabia 2 razy więcej.
PewDiePie ma dużo mniej widzów od Smosha czy RWJ, a jego filmy mają znacznie mniejszy potencjał viralowy, więc bajdurzysz.

To "tylko" 2 miliony, a Pewds wrzuca 60-80 filmów miesięcznie a Smosh... 4.
Smoshowi daje to ok 60kk wysw miesięcznie a Pewdsowi 70-120kk. Teraz jeszcze podczas monetyzacji brana pod uwagę częstotliwość wstawiania filmów i hajs się zgadza :D


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Innominatus - 01-04-2013 16:59

@up. widzę że masz pojęcie o czym gadasz, masz, postaw to sobie gdzieś w rogu

[spoiler][Image: dekoracja-kotwica.jpg][/spoiler]


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - appareil - 01-04-2013 17:33

Quote: Pewds wrzuca 60-80 filmów miesięcznie
Co skutkuje mniejszym utrzymaniem uwagi (a przez to pozycjonowaniem), zerowym potencjałem viralowym (co zupełnie u siebie pominąłeś) i wysokim tzw. zmęczeniem materiału. A przy monetyzacji nie jest brana pod uwagę ilość wrzuconych filmów, bo monetyzacja to li tylko podpięcie reklam adsense pod filmy.


RE: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Infelicity - 01-04-2013 17:44

Sratatatatatatatatatatatata, trolling 1/10, a nie mówiłem?