Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - Selevan - 29-07-2011 00:03

Aha. Mhm.

Jego youtubowa maska jest faktycznie sympatyczna.


RE: Koniec RockAlone2k? - Hobbit2 - 29-07-2011 13:49

Lubię kanapki z serem i bitą śmietaną a wy?


RE: Koniec RockAlone2k? - BulkoPL - 29-07-2011 16:42

Jedna wypowiedź, a można czepić się każdego zdania (poza tym goleniem - nie wnikam).
BulkoPL, wstydź się.

[/quote]

Nie mam się czego wstydzić bo ty go nie lubisz a ja tak i to się nie zmieni.


RE: Koniec RockAlone2k? - MrImerej - 05-08-2011 15:38

Prawda jest taka, że każdy popularny youtuber ma swoich fanów i anty-fanów. Tak to już działa. Zasada jest prosta: nie podoba się? W porządku, oglądać nie musisz. Ale po co z tego powodu rozpoczynać wojnę? (Nie mówię, że tak jest w tym przypadku, żeby nie było) Każdy ma prawo do swojej opinii. Ale trzeba pamiętać, że taka opinia nie może obrażać innych.


RE: Koniec RockAlone2k? - Sworson - 06-08-2011 07:17

Rock opiera swoją sławę, również na synu. Szkoda mi tego chłopaka. Nie jest w pełni świadomy, swojej popularności. A kiedyś, jak dorośnie i zobaczy te filmy(jeśli jeszcze będą) to będzie się pewnie wstydził. A koledzy, wytykali go palcami. Nie podoba mi się takie ujawniane swojego życia prywatnego. Niedawno, nawet pokazał swoją żonę. Tylko czekać, jak wystąpi przed kamerami w samych majtkach i parówką w gębie.


RE: Koniec RockAlone2k? - MrImerej - 06-08-2011 11:50

Też tego nie popieram - ujawnianie swojej prywatności w tak znaczący sposób momentalnie przypomina mi celebrytów, którzy do brukowców sprzedają dosłownie wszystko. Szczególnie jego nowy cykl, "Mikołaj", mi to przypomina. Ale cała reszta - miło się momentami słucha, jak mówi. Taki pogodny facet.


RE: Koniec RockAlone2k? - punio7 - 06-08-2011 14:43

Dzisiaj przeczytałem iż kilkuletni syn A. A. Milne'a, uwieczniony w Kubusiu Puchatku jako Krzyś, miał potem z tego sporo problemów, nie tylko z powodu drwin rówieśników ale również natury psychologicznej. http://www.filmweb.pl/article/Koszmar+w+Stumilowym+Lesie-76115 link do artykułu.

Tak tylko z czymś mi się skojarzyło.


RE: Koniec RockAlone2k? - Gik - 06-08-2011 16:00

Sworson Wrote:Nie podoba mi się takie ujawniane swojego życia prywatnego. Niedawno, nawet pokazał swoją żonę. Tylko czekać, jak wystąpi przed kamerami w samych majtkach i parówką w gębie.

Nie no, nie przesadzajmy. Ale fakt jest faktem, że Rock coraz częściej wciska do swoich vlogów coraz to kolejnych członków rodziny. Skąd się bierze taka chęć ekshibicjonizmu swojego życia prywatnego? Ma udane życie rodzinne? Świetnie, tym lepiej dla niego, ale niech zatrzyma to dla siebie. Relacje ojciec - syn, czy mąż - żona to są bardzo intymne sprawy, a ich upublicznianie jest zwyczajnie niesmaczne. Tak, piję tu przede wszystkim do filmu "Rozmowa z synem". Bardzo fajny pomysł, nagrać dla syna serię filmów, które będzie mógł obejrzeć w przyszłości. Ale po co się dzielić z tym z całą Polską? Właśnie takie pytania zadałem Rockowi w mojej wiadomości PW na YouTube, w której to też skrytykowałem jego ciągoty do upubliczniania prywatnych nagrań. Do dzisiaj nie doczekałem się odpowiedzi. No to chyba tyle, jeśli chodzi o wysyłanie Rockowi krytyki na PW. Zamiast męczyć się z kasowaniem komentarzy, może on po prostu je zignorować.


RE: Koniec RockAlone2k? - MrImerej - 06-08-2011 20:02

Nie wiem, kiedy wysłałeś to PW, ale Rock ma chyba skrzynkę zablokowaną na YT.

Jeszcze tego samego dnia, kiedy Rock opublikował film "Rozmowa z synem".


RE: Koniec RockAlone2k? - loban1970 - 10-08-2011 13:28

Chyba najbardziej popularnym wyrazem używanym na tym forum jest słowo fantyk, pytanie brzmi dlaczego? Tak bardzo boicie się krytyki? Że wolicie wyzywać każdego od "fanatyków" ,"fanboy`ów" zamiast prowadzić normalną dyskusje?