Zagrajmy w...
Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? (/showthread.php?tid=549)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Falc00n - 13-08-2011 09:40

(12-08-2011 21:39 )Chomik Wrote:  Ja tutaj widzę trochę sprzeczność, osoba otwarta się dzieli łatwo informacjami, bo jest otwarta...
Oczywiście ludzie są różni, ja się mogę nie znać, ale.. Tak uważam i nawet kilka takich przypadków odnotowałem.

Otwartość wcale nie oznacza, że nie umie dotrzymać tajemnicy. IMO otwartość mało ma do tego :p


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - rafi81 - 13-08-2011 15:19

Moi rodzice nie wiedzą jak włączyć komputer, ma to swoje zalety :) bo nie mogą go wyłączyć.Guzik zasłaniam palcem u nogi.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Chomik - 13-08-2011 15:57

(13-08-2011 15:19 )rafi81 Wrote:  Moi rodzice nie wiedzą jak włączyć komputer, ma to swoje zalety :) bo nie mogą go wyłączyć.Guzik zasłaniam palcem u nogi.

Długo nad tym sucharem myślałeś?
//nie ma to związku z tematem



RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - adimus11 - 14-08-2011 21:59

U mnie tylko ze zdziwieniem przychodzi tata do pokoju i się pyta czemu ja gadam do siebie to mu tłumacze co to zagrajmy w i pyta się czy może obejrzeć to ja mu na to poco, po czym on twierdzi że pewnie strasznie bluzgam.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - VebVe - 16-08-2011 07:01

Czytam sobie z zaciekawieniem ten temat i zastanawia mnie (nawet bardzo) średnia wieku zagrajmerów. Bo to w sumie ciekawa sprawa bo moje top zagrajmerskie to przeważnie osoby które mają już swój wiek i w sumie jak szukam lets playe z średnio popularnych gier to przeważnie słysze starsze głosy. Natomiast jak szukałem poradników do terrari to ekstremalnie poziom spadł bo sądząc po głosach między podstawówką, a gimnazjum (ja to w sumie myślałem że takie osoby to grają w "kal of djuty").

Żeby nie robić większego offtopu to moi rodzice w ogóle się nie interesują moją działalnością w internecie.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Orzeł - 20-08-2011 11:11

Niestety (a może na szczęście) moi rodzice nie interesują się grami, ale jakoś się tym specjalnie nie przejmuję. Nie chciałbym, żeby myśleli, że spędzam nad grami zbyt wiele czasu, co zresztą jest nieprawdą. Jeżeli chcieliby zobaczyć co ich dziecko robi w sieci, to z pewnością by to zrobili i bez najmniejszego problemu znaleźliby mój kanał, jednak chyba mają do mnie zaufanie i nie muszą mnie aż tak kontrolować :)


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Drops99full - 25-08-2011 10:55

Moi to by w ogóle nie byli zainteresowani, chyba żebym kręcił zagrajmy w pasjansie XD.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - CTSG - 25-08-2011 12:45

Z rodziną widuję się zwykle raz na 2 miesiące, więc jak już z nimi rozmawiam, to nie ma specjalnie czasu na pierdoły. Tym bardziej, że komputery (a szczególnie gry) ich nie pasjonują.

Kręcenie LP to jedno z tych szczególnych hobby, w których jest lepiej, kiedy nie ma się wsparcia bliskich. Osobiście byłem średnio zadowolony, kiedy moi znajomi przypadkiem znaleźli moje kanały na YT.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Worior863 - 26-08-2011 08:20

U mnie chyba siostra ogląda potajemnie, bo widzi jak wrzucam na yt. Zwykle nagrywam kiedy nie ma nikogo w domu, więc rodzice nic nie wiedzą :)


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - TheKonZeb - 31-08-2011 12:53

Nie wiedzą, młodszy brat wie. Wolę się z tym kryć, a szczególnie przed znajomymi, bo oni nie rozumieją takich rzeczy. No jeden kolega wie(ale to nerd).