Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 12:45

Nie brzmiało gnom, ale było dosyć oczywiste przy pewnych faktach . NAPRAWDĘ jeszcze raz mówię, NIE ZNAM SIĘ NA TYM. >_>


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mczulek - 16-08-2011 12:45

No coz, Quasand nie jest psycholem, zeby nasylac hackerow na kogos, kto wyrazil swoje zdanie o nim. Nie wiem co o tej sprawie myslec ale zastanawiam sie ... dlaczego Gnomek? Bo jesli chcieli wykorzystac sytuacje z Quasandem do "wypromowania" swojego szyderczego planu zapanowania nad swiat ... ekhm ... nasza klasa, to slaby sobie obrali kierunek ... + jeszcze opis tego filmiku? Paranoja


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 12:52




To dotyczy się tego tematu, więc to wrzucam.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - appareil - 16-08-2011 12:54

Nie wierzę, że ze wszystkich osób akurat Carl dziwi się, że niewiele usunięto.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 12:59

Zreuploaduje tylko jeden filmik o Quasandzie. Będzie to Sprostowanie wypuszczone dzisiaj po północy.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mczulek - 16-08-2011 13:00

Masz pewnosc, ze ci "hackerzy" nie sa w stanie zrobic takiego numeru jeszcze raz?


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 13:03

Staram się usunąć konto na WP.pl


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 13:06

(16-08-2011 12:59 )Starygnom Wrote:  Zreuploaduje tylko jeden filmik o Quasandzie. Będzie to Sprostowanie wypuszczone dzisiaj po północy.

Czyli tak:
Hacker usuwa tylko dwa filmy, oba związane z Q.
Nie wgrasz z powrotem "Do Quasanda", czyli tego bardziej kontrowersyjnego.
Bardzo, ale to BARDZO wygodne.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 13:10

Mogę wgrać do Quasanda. Po prostu niepotrzebne dla mnie byłoby rozdrapywanie starych ran. Wgranie wczorajszego jest dla mnie ważniejsze, bo dużo ludzi nie obejrzało go.
Co do filmiku "Do Quasanda" nadal przystaję przy swoim zdaniu. Carl, jeżeli ci to nie pasuję, powiedz w jaki sposób mógłbym to rozwiązać, bo nie mam pojęcia. Ja wiem, że mówię prawdę, ty mi zaprzeczasz. Powiedz co twoim zdaniem powinienem zrobić ?


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 13:11

(16-08-2011 13:10 )Starygnom Wrote:  Ja wiem, że mówię prawdę, ty mi zaprzeczasz. Powiedz co twoim zdaniem powinienem zrobić ?

Już nic. Wtopiłeś.