Zagrajmy w...
Nowe PlayNext? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowe PlayNext? (/showthread.php?tid=665)

Pages: 1 2 3 4


RE: Nowe PlayNext? - Mazzir - 15-09-2011 22:04

Nawzajem.


RE: Nowe PlayNext? - Sakulos - 15-09-2011 22:49

Mazzir kogo ty okłamujesz? Jak by to nie mialo nikogo wypromowac to zrobcie tak:
1. Zalozcie nowy kanal o nazwie: xaxaxa1879
2. Wrzuccie na niego jakies piosenki covery, co kolwiek co zlamie lekko prawa autoskie zeby na to konto nigdy nie mozna bylo zrobic partnera i jednoczenie zarabiac na tym.
3. Nigdy nie podawajcie waszych nickow, ani z konta projektu nie odsylajcie do waszych stron.
4. Znajcie się na temacie?
5. Bądzcie obiektywni, jakos?
6. Usun ten projekt pod nazwa Nowy Play Next (imho, nazwa juz pokazuje jak chcesz na pracy innych wylansowac swoj projekt, kradnąc 2/3 nazwy)
7. Teraz skoro podałeś już nicki, wszyscy musicie usunac konta na youtube i oceniac tylko innych, bo przeciez tak naprawde tylko to chcecie robic?
8. Jak spelnicie wszystkie 7 punktow powyzej, udowodnicie wszystkim ze nie klamiecie mocnymi argumentami, wiec czemu nie?

Pozdrawiam


RE: Nowe PlayNext? - punio7 - 15-09-2011 23:06

Sakulos ma rację. Twierdzisz iż nie chcecie się promować a pierwsze co podajesz na starcie to wasze nicki.


RE: Nowe PlayNext? - Mazzir - 16-09-2011 06:10

Hmm nie wiedziałem, że tak to wygląda. Nicki podałem żeby nie było postów w stylu "jesteś sam masz 300 widzów i chcesz promować innych". Chętnie założyłbym do tego drugie konto, ale problemem są limity.. Nie mam pojęcia jak to zrobić. Gdyby moje konto miało jakąś inną, "neutralną" nazwę to mógłbym usunąć na nim wszystko i prowadzić na nim akcje a na drugim sobie robić zagrajmy w i inne pierdoły ;/


RE: Nowe PlayNext? - SCARS - 16-09-2011 08:24

wiec na drodze stoja Ci teraz limity ? bo MUSZISZ miec mozliwosc wrzucac godzinny filmik, choc dla porownania w PN na ktorym sie wzorujesz filmiki maja po okolo 3 minuty?


RE: Nowe PlayNext? - MaKiPL - 16-09-2011 09:42

Dokładnie, nie długość, a jakość się liczy. Dlatego ja tak się nie podniecam i nie lansuje się moimi zrytymi filmami, gdzie mnie nie prawie nie słychać, nie są w FullHD i mają po godzinie długości. Ja to robię z nudów i funa, że mam gameplay na swoim kanale. Uwierz mi, ja nie szukam przeróżnych forum o RPG'ach i nie piszę:

"O! Weźcie mnie oglądajcie bo z RPG'a filmiki nagrywam".

I na kolejne forum.

Już nie będę taki chamski i nie napiszę jak mnie na GG zjechałeś. Ale, szczerze życzę powodzenia. Masz 300 widza, wykorzystaj to. Powodzenia :)


RE: Nowe PlayNext? - Selevan - 16-09-2011 10:16

Wtf.

Ludzie na tym forum zjedza cie na sniadanie za taki "pomysl".


RE: Nowe PlayNext? - Sakulos - 16-09-2011 10:27

Mowisz ze filmy maja byc dlugosci 15-20 min, z tego co wiem limit jest na 15 min :) więc miesci się to w przedziale. Pozatym mozecie robic w 2 czesciach, nikomu by to nie przeszkadzalo :)


RE: Nowe PlayNext? - MaKiPL - 16-09-2011 10:51

@up:
Sprostuję tylko. Początkowo 10, potem chyba zwiększają na 15 (nie pamiętam - mam konto od 2008) i jak ja wrzucałem nieustannie filmy o długościach 14:57 czy 14:58 znieśli mi limity. Nie jestem partnerem. Wcześniej też nie miałem możliwości wrzucania długich filmów. Ale widać YT mnie lubi.


RE: Nowe PlayNext? - Sakulos - 16-09-2011 12:23

kiedys bylo 10 teraz jest 15 odrazu po zalozeniu konta :)