Zagrajmy w...
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG (/showthread.php?tid=728)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - baku10x - 04-10-2011 20:00

Chcesz to wyrazić? Opowiedz o tym na PW. Bo jedynie jesteś tutaj osobą która siedzi na tym forum tylko dla ludzi pokroju CTSG, a jest On taki sam jak my tu wszycy obecni na forum.


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - appareil - 04-10-2011 21:51

Quote:Swoją drogą pierwsze rozgrywki z LoLa z komentarzem głosowym całej drużyny pojawiły się właśnie na moim kanale
Ekhm, nie wiedziałem że prywatna rozmowa pięciu ludzi w grze, puszczona w Internet awansowała do rangi komentarza głosowego.


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Regolasek - 05-10-2011 05:25

Dobra koniec mojego "llizu lizu", chciałem jedynie wyrazić że podobają mi się jego filmy i tyle, ale jak wy wszystko pojmujecie na lizu lizu to dziękuje bardzo :)


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - SeedPL - 05-10-2011 14:22

Najbardziej żałosne jest szydzenie i wyśmiewanie tych młodszych twórców serii fabularnych z takiego MineCrafta, czy po prostu zwykłych let's play.
Nad tym warto bardziej pomyśleć, niż o odkrywaniu Ameryki odnośnie oglądalności filmów z MC.


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Regolasek - 05-10-2011 15:03

Moim zdaniem akurat wyśmiewanie nie jest dobrym pomysłem, ale po prostu czasami nie ma innego wyjścia. Chodzi mi tu głównie o tych Minecraftowych twórcach, co do zwykłych Zagrajmy w... są oni traktowani, przynajmniej tak mi się zdaje i ja ich tak traktuje, lepiej.


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Wan1Mas - 05-10-2011 16:24

jestem ciekaw czy CTSG przekaże radosną nowinę w jakimś filmiku,


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - loban1970 - 05-10-2011 16:41

Po co ma robić filmik na ten temat, czyżbyś bał się tego , że 90% widzów CTSG to wtórni analfabeci?


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Wan1Mas - 05-10-2011 16:57

^ Tak właśnie!


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Regolasek - 05-10-2011 16:58

No niestety większość dzieci to analfabeci :)


RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - loban1970 - 05-10-2011 18:28

sory za odskoczenie od tematu ale strasznie mnie zastanawia gdzie podziały się twoje minusy IConquer?