Zagrajmy w...
Partner od pomarańczki - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Partner od pomarańczki (/showthread.php?tid=758)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Partner od pomarańczki - RomanSzondi - 16-10-2011 14:07

Da się


RE: Partner od pomarańczki - Gornan21 - 16-10-2011 15:26

Ja już napisałem, że rezygnuje. Teraz tylko czekać.


RE: Partner od pomarańczki - Gimper - 16-10-2011 16:35

Możesz im napisać że rezygnujesz ale oni wcale nie muszą ci odpisać ani wziąć tej wiadomości pod uwagę. Musisz wtedy pisać do YT prośbę o usunięcie cię z CMS'a pomarańczki ;]


RE: Partner od pomarańczki - appareil - 16-10-2011 16:55

Quote:@apparatus lecz robiąc lets play minecraft, nie można się narazić na kłopoty. Sam Notch pozwolił publikować filmiki z tej gry.
Zarabianie z nagrywania =/= nagrywanie, zwłaszcza, że Notch ma żydowskie podejście do świata. Dziwię się, że Simon i Lewis nadal nie mają problemów.
Odnośnie problemów z odejściem. Pomijając standardowe problemy ze skontaktowaniem się z Netcomem, często przy odchodzeniu zauważają wiele rzeczy, na które wcześniej przymykali oko. Znam jeden przypadek, gdzie przedstawiciel pomarańczki nagle zauważył, że filmy osoby odchodzącej od nich mogą naruszać prawa autorskie.


RE: Partner od pomarańczki - baku10x - 16-10-2011 16:58

Posadanie partnerstwa nie zawsze równa się z zarobkami. Nagrywać z tej gry mogę, zadnych problemów z rozszczeniami nie będę miał. Problemów po przez zarabianie na tej grze też nie będę miał. Gdyż nie będę zarabiał na tym partnerstwie


RE: Partner od pomarańczki - appareil - 16-10-2011 17:00

Quote:Posadanie partnerstwa nie zawsze równa się z zarobkami. Nagrywać z tej gry mogę, zadnych problemów z rozszczeniami nie będę miał. Problemów po przez zarabianie na tej grze też nie będę miał. Gdyż nie będę zarabiał na tym partnerstwie
Reklamy się wyświetlają, ergo - zarabiasz. To, że w wyniku wewnętrznych umów z dostawcą CMS pieniądze trafiają do niego, nie ciebie to już osobna sprawa.


RE: Partner od pomarańczki - baku10x - 16-10-2011 17:17

O tym nie pomyśłałem. Ale jak widać Mojang zezwala także na zarabianie dzięki filmiką z tej gry. Ile jest partnerów youtube, którzy zarabiają dzieki filmiką z tej gry. Nie mają przez to zadnych problemów, wiec myślę że i przy tym partnerze tych problemów by nie było


RE: Partner od pomarańczki - Wan1Mas - 16-10-2011 17:21

Spoko. dorwie się do Ciebie inna firma developerka z której muzykę "dodasz" do swojego filmiku, lub inny taki fragment twórczości.


RE: Partner od pomarańczki - baku10x - 16-10-2011 17:25

jak mówiłem, chce na takie konto dodawać Minecrafta. Wiec muzyka nie moze być inna niz z gry Mojangu.


RE: Partner od pomarańczki - RomanSzondi - 16-10-2011 17:46

Jak napisać do YT ?