Zagrajmy w...
Zagrajmy powyżej 15 minut. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zagrajmy powyżej 15 minut. (/showthread.php?tid=83)

Pages: 1 2 3


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Rafixxx - 22-09-2011 16:25

Witam. Czy po ściągnięciu 15 minutowego limitu na kanale obowiązuje jakiś limit co do wielkości pliku, który wysyłamy?


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Matjas2211 - 22-09-2011 16:33

Chyba nie bo widziałem 400 godzinny film.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Rafixxx - 22-09-2011 16:49

Tylko pytanie czy ten ktoś miał po prostu ściągnięty limit 15min czy może partnerstwo, bo mając je posiadamy jeszcze większe przywileje?


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - punio7 - 22-09-2011 19:50

Tak masz dodatkowy przywilej publikowania wrzuconego filmu. Tyle.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Ody - 30-09-2011 10:54

Odcinki dłuższe niż 15 minut są wygodą dla twórców. Przykład: Nakręciłeś odcinek, w którym przechodzisz misję 8 kampanii gry X, łącznie zajęło ci to powiedzmy 50 minut, co dalej? Cięcie materiału na 3-4 części, kolejne ich renderowanie i wrzucanie na yt jest czasochłonne i wymaga stałej uwagi. Wrzucając całość materiału w jednym odcinku wystarczy zostawić włączony komputer i zająć się czymś innym - zrobić sobie herbatę, pobiegać, zrobić zakupy w Biedzie itd. Moim zdaniem głównym minus filmików 50-60 min czy dłuższych jest fakt, że widz może się zmęczyć oglądając tak długi materiał i np. w połowie sobie darować, albo przewinąć do końcówki. Może lepiej więc dawkować materiał w mniejszej długości ok 20-25 min? Tak czy siak to już zależy od poszczególnych osób jaką formę wybiorą.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Przemcio - 01-10-2011 12:48

Ody Wrote:Cięcie materiału na 3-4 części, kolejne ich renderowanie i wrzucanie na yt jest czasochłonne i wymaga stałej uwagi.

I problem załatwiony. Tylko ten poradnik jest na jakąś starą wersję. Po prostu robię tak - montuje sobie cały - powiedzmy 50 minutowy film, ustawiam to wszystko jak w tamtym poradniku, idę spać (LP nagrywam późną nocą i jak kończę montować film to jest zazwyczaj 3 - 4 nad ranem : D), rano wstaję, daję każdy film do wrzucania i tyle. Wygoda dla mnie i dla widza, bo nie musi oglądać materiału 50 minutowego na raz : D Tzn. nie wiem jak inni, ale ja nie lubię oglądać czegoś w kawałkach. Do dzisiaj nie rozumiem osób, które oglądają jakiś film (nie na YT ofc), przerywają go w połowie i oglądają dalej za kilka dni.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Ody - 01-10-2011 18:44

Ej, ciekawy sposób! Dzięki za pomysł! Wypróbuję go przy kolejnym odcinku, którejś z moich serii ;)


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - crafter771 - 12-05-2012 19:06

(26-12-2010 14:15 )Deso Wrote:  Hej cześć i czołem. Takie pytanie.

Ile wam w HD idzie Zagrajmy powyżej 15 minut ? Max np. 20 minut o ile ktoś wysyłał ? Bo zastanawiam się czy nie przedłużyć swoich zagrajmy do max 20 - 25 minut. :P

U mnie 20 min. w HD idzie ok. 2 min.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Dzyogas - 09-12-2012 17:22

Wg. mnie zależy też z jakiej gry nagrywamy oraz jaki jest komentarz np: jestem w stanie oglądac The Walking Dead przez całą godzinę u YouTube'ra X, który ciekawie opowiada, lecz jeżeli wejdę na kanał użytkownika Y, który nagrywa tę samą grę lecz z mało interesującym komentarzem to po dziesięciu minutach wyłączam.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Rexlu - 27-12-2012 01:53

1. Hmm sam się zastanawiam czy nie robić krótszych filmów. Z mojej analizy na youtube wynikało że największą uwagę odbiorców w procentach maja filmy w przedziale 3 - 9 minut.

Sam szczerze mówiąc raczej nie oglądam filmów dłuższych niż 10-15 minut na youtube ;)

Filmy dłuższe niż 20-30 minut mają już około 17-28%. T
Tak więc i tak ostatnio uważam że nie powinno się przekraczać bariery 15-20 minutek :)

2. Jeżeli chodzi o czas wysyłania w HD to zależy to od łącza i od bitrate filmu. To że film jest w rozdzielczości HD czy FHD to nie znaczy że ma dobrą jakość. Do dobrej jakości potrzeba:
720p (HD) : 5Mbit/s
1080p (FHD) 8Mbit/s

A żeby nie odczuwać zbytnio długości wrzucania to polecam minimum 4 megabity upload :)