Zagrajmy w...
Wybijanie się na youtube? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Wybijanie się na youtube? (/showthread.php?tid=1119)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Wybijanie się na youtube? - Vedoos - 07-05-2012 12:50

Podobno cel uświęca środki.
Każdy sposób, który w jakimś stopniu pomoże w spopularyzowaniu swojego kanału jest dobry, byleby nie do przesadyzmu (m.in. MC, jedynie przymykam oko, gdy pokazane jest coś na prawdę nowego). Dziwi mnie, że niektórzy nie próbują sił w grach Indie, czy starszych/bardzo starych grach. Tutaj miłym wyjątkiem był dla mnie Gimperr i jego zaprezentowanie Tyrion2000, czy jego seria "Stare dobre czasy".
Podobnie jak, prawdopodobnie znany wszystkim, HuskyStarcraft przechodzący pierwszego Starcraft'a.

TotalHalibut w jednym z podcastów TGS powiedział rzecz, z którą się zgadzam: Ludzie lubią oglądać albo dobrych graczy, ciekawie prowadzących, albo takich co w komiczny sposób grają jak stereotypowy szary Nowak czy inny Kowalski.

A co najważniejsze? Moim zdaniem, prowadzenie w ten sposób, jakbyśmy mieli słuchać radia, które sobie leci w tle a przy ciekawszych momentach gry, spojrzymy na to co się dzieję.
No i oczywiście humor ;)
Ten inteligentny i z dystansem.


RE: Wybijanie się na youtube? - MakiMaki - 09-05-2012 19:22

Zauważyłem też, że mało ludzi nagrywa gry z PSX. Ot mógłby ktoś nagrać Medal of Honor, Medal of Honor: Underground, jakiegoś Tomb Raidera, Spyro czy też Crash Bandicot.


RE: Wybijanie się na youtube? - tomosiara - 01-06-2012 22:45

Szczerze nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy które zostały napisane przez moich poprzedników dlatego napisze pewnie to samo co reszta:

Kręć filmy z Minecrafta! Mój pierwszy film który nakręciłem był poradnikiem jak stworzyć najbardziej potrzebne rzeczy który obecnie ma 372505 wyświetleń :) Ogólnie dzięki MC złapałem ponad pół miliona wyświetleń filmów ale widzów mam lekko ponad 300 (było więcej ale zaczęli odchodzić bo miałem dłuuuuuugą przerwę). Dobrze by było jakbyś jeszcze nakręcił jeszcze jakąś "sfabularyzowaną" serię z Minecrafta (tylko mało wymagającą! Dzieci nie lubią się wysilać intelektualnie żeby ogarnąć o co "cho"). Potem przenieś się na Zagrajmy dla trochę bardziej dojrzałych odbiorców np. jakieś dobre horrory (Jakiś custom store do Amnesii o którym nikt nie słyszał, jeśli nie masz na obecną chwile tej gry możesz ją kupić za dowolną kwotę np. jednego centa w ofercie Humble Indie Bundle V, oferta kończy się za 13 dni). Dobrze by było nagrać jeszcze coś dla graczy bardziej w typie "oldschool" np. Baldur's Gate, Planescape Torment albo jakiegoś starego fps'a (obowiązkowo Quake 2!) no i jeśli masz dobry komentarz i wiesz o czym rozmawiać tak aby zaciekawić tłum możesz się wybić bo trafisz do praktycznie każdego rodzaju gracza od dzieci aż po zdzieciniałych staruchów ;).


RE: Wybijanie się na youtube? - Mrpati - 02-06-2012 09:20

@Veedos, ja staram się nakręcać ze starszych gier, niestety, niektóre gry mają na tyle niskie wymagania że mój komp nie ogarnia i ucina grafikę. Niestety dzięki Minecraftwowi można się wybić, ja nie nagrywam z MC i postaram się tego nie robić, chodź wiem że to będzie mnie kosztować większej ilości czasu który muszę włożyć na swoje konto YT.


RE: Wybijanie się na youtube? - Jakub - 02-06-2012 11:54

@tomosiara

Jeżu, kolejny majnfag....


RE: Wybijanie się na youtube? - tomosiara - 02-06-2012 12:04

@Jakub

Dla twojej wiadomości na moim kanale już nie pojawiają się filmy z MC, znużył mnie, wziąłem się teraz za "straszaki" takie jak Amnesia, Cry of Fear albo Afraid of Monster.

PS. Sorki za offtopa.


RE: Wybijanie się na youtube? - Gik - 02-06-2012 20:04

(01-06-2012 22:45 )tomosiara Wrote:  Kręć filmy z Minecrafta! Mój pierwszy film który nakręciłem był poradnikiem jak stworzyć najbardziej potrzebne rzeczy który obecnie ma 372505 wyświetleń :) Ogólnie dzięki MC złapałem ponad pół miliona wyświetleń filmów ale widzów mam lekko ponad 300 blablabla

Albo nie przeglądałeś tego forum, albo masz mentalność Sou, albo jestem za głupi na tak wysoki poziom ironii.


RE: Wybijanie się na youtube? - MrChmielOO - 02-06-2012 20:39

(02-06-2012 12:04 )tomosiara Wrote:  @Jakub

Dla twojej wiadomości na moim kanale już nie pojawiają się filmy z MC, znużył mnie, wziąłem się teraz za "straszaki" takie jak Amnesia, Cry of Fear albo Afraid of Monster.

PS. Sorki za offtopa.

Kolejna osoba która naoglądała się PewDiePie'a


RE: Wybijanie się na youtube? - Interhex - 03-06-2012 13:30

"Już nie nagrywam mc bo się nie wybijam !Tera nagrywam amnesie..."

Rly?


RE: Wybijanie się na youtube? - Jakub - 03-06-2012 14:05

Ou jea, Amnesia. Za mało tego na jutubie.

Btw, ilość widzów nie ma znaczenia. Serio.