Zagrajmy w...
Machinima, Agora, YouTube który partner? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Machinima, Agora, YouTube który partner? (/showthread.php?tid=1405)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - FikSsu - 19-12-2012 12:15

Czyli jeżeli masz partnerstwo youtubowe ,to masz miniaturki ,dłuższe filmiki tak?
Ale zarobków z tego nie masz? Czy jakieś korzyści materialne są?


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Malix - 19-12-2012 13:19

Jeżeli włączyłeś sobie monetyzację(potwierdzenie konta telefonem chyba), to wtedy masz miniaturki, dłuższe filmy i takie róże sprawy. Kasy nie dostajesz jak nie masz powiązanego konta AdSense. Z tego co czytałem na stronie supportu YT, to jeżeli włączyłeś monetyzację jakiś czas temu i niedawno połączyłeś z kontem adsense, to mogą Ci dać "premię".


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - JudiMakeFun - 19-12-2012 13:39

Ciężko uwierzyć mi w tą "premię". Myślę, że dostałbyś coś na ten deseń, dopiero po zarobieniu na prawdę niezłej sumki dla nich. Najlepiej jak już chcesz zacząć zarabiać, to od razu powiązać konto z adsense i mieć to z głowy


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Malix - 19-12-2012 15:16

Mi na razie nie wypłacili, od wczoraj mam adsense :< A w tej ich pomocy jest napisane że dają premię :<


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - JudiMakeFun - 19-12-2012 19:58

Dają premię tylko jeśli zarobisz odpowiednią dla nich kasę. Pewnie musiałbyś zarabiać tylko dla nich z pół roku żeby podrzucili ci jakieś grosze. Więc nie wysnuwaj błędnych wniosków i nie dziel się nimi publicznie, jeśli nie doczytałeś wszystkiego


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Gimbus - 19-12-2012 20:09

@UP
Ja dostalem premie w wysokosci 57euro.


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - fszeker - 19-12-2012 20:27

Jasne... A ile masz widzów? I po jakim czaasie podłączyłeś AdSense?


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Malix - 19-12-2012 22:02

@JudiMakeFun: myślę że 540tys wyświetleń nabiło im wystarczająco mamony :P


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - JudiMakeFun - 19-12-2012 22:22

Tyle wyświetleń mogło nabić im ok. 300 euro. Nie wiadomo jednak ile % z tego to ta premia. Nie podają takich danych, więc mogą równie dobrze zaniżyć je (bo i tak nikt nie wie ile wynoszą więc co im szkodzi), przez co nie zdziwiłbym się, gdybyś za tyle dostał mniej niż 10%

PS: Teraz przeczytałem to co napisałeś jeszcze raz i wydaje mi się, że mówisz, o zwykłych wyświetleniach, a nie o płatnych. Często jest tak, że nie wszystkie wyświetlenia filmów są płatne, a kase otrzymujesz oczywiście tylko przy kliknięciu w reklamy przy płatnych wyświetleniach. W takim wypadku przy tej liczbie wyświetleń co napisałeś, zarobki mogą być niższe


RE: Machinima, Agora, YouTube który partner? - Gimbus - 19-12-2012 22:26

Reklamy od poczatku na kanale ustawilem, adsense podpialem 3tygodnie temu (przy okolo 100k wyswietleniach filmow)
Sam o tym nie wiedzialem. Zaakceptowali tydzien przed koncem miesiaca, nabilem 8euro do 1Grudnia. A potem patrze i mam 65 z groszem. W tym miesiacu zarobilem (do dzisiaj) 22euro i pod koniec miesiaca przekrocze prog (bedzie cos kolo 100e)
JBC. dam ssa.