Zagrajmy w...
Rock mówi o zarabianiu - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Rock mówi o zarabianiu (/showthread.php?tid=1434)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rock mówi o zarabianiu - Sou - 06-07-2012 08:29

carving85 Wrote:Tak jak Gimper powiedział Rock zaistniał przez ten cały PlayNext dzieki temu się dorobił. Wiadomo tagi na pewno też pomogły ale to był ułamek tego co zyskał przez PlayNext i to jak go wszyscy polecali.

Nie mieszaj! Gimper powiedział "na PlayNext i byciu polecanym przez całą "śmietankę" polskiego YT" a nie "na PlayNext.". To jest BARDZO DUŻA różnica i przez takie przekrećanie i niedomówienia nic później nie wiadomo.

Inna sprawa

"...a o shogunie nie chcę o tym rozmawiać, bo Shogun rozmawiał Buraczkiem o zarabianiu Rocka i jeszcze wymyślonej kłamstwie przez Buraczka o Shantee, więc ja Shoguna unsuba dałem i daję w każdym filmie łapkę w dół
mateuszgameplay"

O co chodzi?:o Ktoś to jest w stanie przetłumaczyć ?;p


RE: Rock mówi o zarabianiu - Gimper - 06-07-2012 08:36

Quote:Nie mieszaj! Gimper powiedział "na PlayNext i byciu polecanym przez całą "śmietankę" polskiego YT" a nie "na PlayNext.". To jest BARDZO DUŻA różnica i przez takie przekrećanie i niedomówienia nic później nie wiadomo.
Jedno wynika z drugiego Sou, duże kanały YT polecały Rocka tylko dlatego że omamił ich właścicieli prezentując PlayNext w zupełnie innym świetle niż miało to faktycznie działać.


RE: Rock mówi o zarabianiu - kubn2 - 06-07-2012 10:13

(06-07-2012 06:44 )Sou Wrote:  Zauważyłem, zauważyłem:P Co nie zmienia faktu, że to ciekawe:p Ciekawi mnie czy, a jeśli tak to skąd MMM wzięła teorie, że Rock wybił się na tagach ;) Ja jak to usłyszałem u shoguna i to jeszcze z taką pewnością to zrobiłem o_O

No bo wyobraźcie sobie, że to by działało... Mało to osób wciskało już w tagi wszystko co się dało?;)

Na facebook'u na grupie tarczownicy Roja ktoś wysłał do niej pytanie czy to prawda co shogun mówił, że ona i inni youtuberzy chcieli go pozwać i czy umieszczał ich w tagach odpisała, że to nie prawda Był screen, ale utonął pod falą spamu na grupie jak znajdę to postaram się wstawić.


RE: Rock mówi o zarabianiu - xRaphle - 06-07-2012 10:34

Wydaje mi się że Shogun troszku nazmyślał - jeżeli ktoś chciałby pozwać osobę z internetów o wykorzystywanie swojej ksywki/pseudonimu w tagach to byłoby co najmniej głupie, nie sądzicie ?


RE: Rock mówi o zarabianiu - Argemen - 06-07-2012 10:51

http://www.youtube.com/watch?v=6OmkctU3U0Y&feature=share

Ohohohoho, się rozkręca, niedługo YT zostanie zalany filmikami na ten temat tak jak to było rok temu z Quasandem : >.


RE: Rock mówi o zarabianiu - bezelo - 06-07-2012 10:53




Tutaj Rojo broni Rocka(pewnie pomyślicie po to by wyzyskać kasę ale nie po to by bronić przyjaciela)


RE: Rock mówi o zarabianiu - Parada - 06-07-2012 10:59

To już jest chore. Aż sam nagrałem Audiologa na temat tego całego cwaniactwa, bo zaraz wybuchnie jakaś "wojna"...


RE: Rock mówi o zarabianiu - Argemen - 06-07-2012 11:04

Wojna już jest, niedługo wypowie się pewnie KRzysiu Gonciarz, jakieś Quaz'y itp.


Liczę, że Qam. nagra filmik na ten temat, to przynajmniej będzie beka : >.


RE: Rock mówi o zarabianiu - kubn2 - 06-07-2012 11:08

Rojo się gubi bo na socialblade nie ma podanych zarobków przez 4 miesiące jest albo śr. dzienna albo śr. roczna, a mówi, że nie lubi gdy ktoś się nie przygotuje do materiału -_- Dodatkowo gada że YT to dla Rocka nie jest główne źródło przychodu i nie najwięcej kasy z tego bierze. Bzdura jeżeli ma pracę w domu na pół etatu to co bierze z niej co najmniej jakieś 6k? Gdzie w Polsce będą takie stawki?


RE: Rock mówi o zarabianiu - bezelo - 06-07-2012 11:27

W telewizji myślisz, że Wojewódzki dostaje miesięcznie 10kafli?
Przecież Rock gadał coś o montowaniu programów różnym telewizją i o robieniu reklam.A tak wgl, kto z nas nie chciałby sobie żyć jak Rock robi to, co lubi i ma z tego masę kasy.