Zagrajmy w...
Nowy wygląd strony głównej YouTube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy wygląd strony głównej YouTube (/showthread.php?tid=2049)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Rilekt - 09-12-2012 21:28

Dla tych co płaczą w związku z nowym stylem, http://userscripts.org/scripts/show/152190


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Elwood - 09-12-2012 21:28

Na telefony jest przecież aplikacja YouTuba, też średnio funkcjonalna.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - JudiMakeFun - 09-12-2012 21:32

Nowy wygląd yt, czyli:
1) Lewa strona jest jeszcze do ogarnięcia i może zostać
2) Wywaliłbym tylko "co obejrzeć", bowiem obejrzałem czymś tam film, a tu nagle z dupy pisze mi, żebym obejrzał film Roja, który mnie wcale nie interesuje i nie pamiętam bym włączył kiedyś któryś z jego filmów. Dodatkowo jego film, który jest wyświetlany patrząc po tytule ani trochę nie nawiązuje tematyką do tego co obejrzałem, więc cholera dlaczego się tam wyświetla?
3) Prawa strona, czyli sugerowane kanały. Już mną normalnie trzęsie, bo zaś jakiś Rojo mi się wyświetla i inne zupełnie nie interesujące mnie kanały, na które nawet nie wchodzę
4) Reklamy. Teraz są u góry, na dole, po prawej i jeszcze nawet po lewej. Chyba chodziło im by tak zamulić człowieka tym dziadostwem, nie związanym z nimi, by przypadkowo klikał ciągle w te reklamy

Tak więc po punktach które podałem, chyba łatwo wysnuć wniosek co o tym myślę....


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - MZLJ - 09-12-2012 21:42

Jedyne co mi naprawdę mocno nie pasuje w nowym wyglądzie to brak czerwonego paska negatywnych ocen. Przyjemnie było patrzeć jak gimbusy dostają nerwicy na jego widok.

Co do reklam to nie wyobrażam sobie korzystania z YouTube bez AdBlocka.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Darkus - 09-12-2012 21:47

A ja się wybije i powiem że mi się podoba!
Bo z komputera nie wchodzę, youtuba ogladam tylko z komórki xD


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Sadyslaw16 - 09-12-2012 21:48

Ja już ten wygląd mam od ponad miesiąca. Choć zdążyłem się do niego przyzwyczaić, nadal wolałbym starą główną.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Elwood - 09-12-2012 21:49

@Darkus No a właśnie na komórkach YT wygląda inaczej, piszę drugi raz.
Chyba że.. oglądasz YT na komórce z przeglądarki?


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - VisualBoy - 09-12-2012 21:50

Gdy pierwszy raz zobaczyłem nową stronę główną Youtube to się pogubiłem. Te "polecamy kogoś tam, ponieważ obejrzałeś: nazwa filmiku" mnie wnerwia, bo na kij mam oglądać filmiki tych, których nie chce oglądać? Moim zdaniem to jest wielki krok w tył od strony Youtube.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - eMi - 09-12-2012 22:02

Ja również wchodzę często na youtube z komórki, jednak robię to głownie w szkole, kiedy nie mam dostępu do komputera. Jeśli chodzi o to 'polecanie kanału, bo obejrzałeś coś innego', to dziękuję, ale mam tego dość. Niby intencja ciekawa, bo zachęcenie do odkrywania kanałów o interesującej nas tematyce, ale jakoś mnie to nie bierze. Powiem więcej- jest to dość irytujące, bo wyświetlają mi się kanały osób, które niekoniecznie mam zamiar oglądać, a filmik przez który mi go polecono, wyświetliłam tylko dlatego, że np. ktoś mi go podesłał.

Sprawa z brakiem 'czerwonego paska' w ocenie filmów, również mi trochę przeszkadza. Teraz daje to złudne wrażanie, że jest tylko ten zielony i że oceny niektórych filmów są takie dobre...


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - AcreedPL - 09-12-2012 22:03

YouTube, jest pewnie marionetką Microsoft.