Zagrajmy w...
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. (/showthread.php?tid=216)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - CarlSheppards - 19-04-2011 11:26

mrminecraftplus Wrote:Blok został zdięty... PS. Nie wiem kto go założył... Ja go zdiąłem...
Nie wiem kto ma coś w dupie...

"Zdjęty", nie "zdięty".

A reszta bloków to co? Tych 100 innych ludzi nie zasługuje na ich zdjęcie?


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 19-04-2011 12:17

Ty w ogóle wiesz co ty piszesz? Ty nawet nie wiesz kto ma blocka a kto nie! wiedz prosze cie nie pisz takich bzdur... Nie zablokowalismy nawet 5 ludzi... Przynajmniej ja...

Ujmując krótko [chcecie wszyscy nas zniszczyc]


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - appareil - 19-04-2011 13:22

Specjalnie dla naszego forumowego erudyty powyżej

I tak, zawiązaliśmy tajemny spisek na youtube, który chce was zniszczyć. Już wkrótce blokada od JJayJokera, diss na was od Sobieskiego i karykatura wywiadu w Kanciastej Codzienności. Serio.

Opanujcie się. Prawda jest taka, że zachowaliście się po prostu głupio i teraz zamiast się to tego przyznać wolicie dalej brnąć w kupę gnoju, byleby stać przy swoim.
Przykład Niezapominajki i Witchavena powinien być nauczką, że do niczego dobrego to nie prowadzi, nie wzorem do naśladowania.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 19-04-2011 13:43

(19-04-2011 12:17 )mrminecraftplus Wrote:  nie pisz takich bzdur... Nie zablokowalismy nawet 5 ludzi... Przynajmniej ja...

I to mnie własnie najbardziej smieszy. Ten burdel organizacyjny. Do konta studia ma passy kilka osób. Jedna blokuje druga nic o tym nie wie i zasłania się tym że "no ale pszeciesz ja nic nie zrobiłem, przynajmniej ja...

(19-04-2011 12:17 )mrminecraftplus Wrote:  Ujmując krótko [chcecie wszyscy nas zniszczyc]

Ach my niedobre. Jak śmiemy podnosić ramię krytyki na wasze niewinne studio. W piekle się smażyć powinniśmy. Przez nas mogą dostać urazu psychicznego, bo nie dorośli do normalnej krytyki.
Powtarzam: To jest internet. Jeżeli jest coś źle to ktoś ci tu o tym napisze, bez mydlenia oczu. Proszą cały czas o usunięcie tematu, bo nie mogą go kontrolować, zostawiając pozytywy usuwając negatywy. Proste.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - CarlSheppards - 19-04-2011 14:54

mrminecraftplus Wrote:Ty w ogóle wiesz co ty piszesz? Ty nawet nie wiesz kto ma blocka a kto nie! wiedz prosze cie nie pisz takich bzdur... Nie zablokowalismy nawet 5 ludzi... Przynajmniej ja...
Znam przynajmniej trzy osoby, które są u was zablokowane.
Plus paru ludzi z tego forum, to zapewne wyjdzie więcej niż 5.
To "przynajmniej ja" pokazuje, że nawet nie potraficie prowadzić tego konta.
Nie obchodzi mnie kto ze "studia" zablokował, liczy się, że jest zablokowany przez "studio".
Skoro tak wybuchasz po moim poście, to zapewne gryzie Cię ta sytuacja.

mrminecraftplus Wrote:Ujmując krótko [chcecie wszyscy nas zniszczyc]
Może tak by było lepiej. Wasze zachowanie jest co najmniej dziecinne, a dzieci na Internecie po prostu giną.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Valion - 19-04-2011 15:39

@Diskaszynstudio

Dziękuję wam, że daliście nam materiały do zrobienia z was parodii. MOAR FLEJM, MOAR.

Heh, co najlepsze, dałem się wciągnąć w ten wywiad.................


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 19-04-2011 15:43

Dzięki @thefifliasek za screeny - teraz jestem pewien co do (nie wiem, jakiego innego słowa użyć) głupoty ludzi z tego studia.

"Nie wiem kto ma coś w dupie... "
To zdanie zmiażdżyło system.
Po za tym, Panie Minecraft+ - czemu kończysz zdania tak, jakbyś nie wiedział. jak je dokończyć? Widać, że jesteś osobą pełen sprzeczności.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Valion - 19-04-2011 15:46

@Roofix

No kaman... to... jest... styl... Weterana... 1... 9... 8... 5...nooo...


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 19-04-2011 15:56

O, się masz Valion :)
To Weteran ma... ten no... styl? Nie wiedziałem... Nigdy nie przypuszczałem...
To oznacza, że wzoruje się na "najlepszych". Szkoda tylko, że bierze na warsztat przede wszystkim (lub tylko) ich wady.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Valion - 19-04-2011 16:04

Mhm, zapewne teraz Pan Minecraft+ poszedł się popłakać. (Albo przyprowadzi kolegów.)