Zagrajmy w...
Rojo ma potomka - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Rojo ma potomka (/showthread.php?tid=2795)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Rojo ma potomka - MrChmielOO - 28-01-2013 18:11

@up

ok, to jest forum dyskusyjne o tematyce zagrajmy w. Dyskusję toczą się na tematy jednych z największych kanałów. Czego oczekujesz? Tematów pokroju letsplej.pl? "Mam 20 widzów jakie partnerstwo będzie dla mnie najlepsze?", czy chyba mój ulubiony temat w dziale konsol "Stawiacie xboxa pionowo czy poziomo?"


RE: Rojo ma potomka - Lavos - 28-01-2013 18:16

Przyjmijmy krytykę Sou, człowieka, który robił vloga o dramie, nabijając sobie wyświetlenia.

@KrzychuuuPe
Co w tym jest niby? Naprawdę nie widzisz rozważań o granicy w upublicznianiu swojego życia w tym temacie? Bo takie pytanie postawił OP. Nie ładuj się na bandwagon z kolesiem, który wychwytuje słowa klucze a potem zostawia po sobie takie produkty myślowe, które, jak pisał King, przypominają niepokojąco coś, co w regularnych odstępach czasu człowiek zostawia w toalecie.


RE: Rojo ma potomka - KrzychuuuPe - 28-01-2013 18:24

w tym co obaj piszecie jest dużo racji, nie mogę się nie zgodzić


RE: Rojo ma potomka - TaboretPL - 28-01-2013 19:27

Ja osobiście na ten temat mam podobne zdanie co CTSG. Jak się chwali to niech się chwali jego sprawa. Na fejsie mamy przecież to samo i tam nie gadają że takimi zdjęciami matka/ojciec zniszczą dziecku życie. Jakby nie patrzeć to wciąż niemowlę i raczej mało prawdopodobne że za 5-6 lat jak będzie w przedszkolu zostanie w jakiś sposób rozpoznane. Oczywiście pod warunkiem że potem ojciec nie zacznie robić materiałów ze swoją córką tak jak jego kolega Rockałke który ze swoim potomkiem nakręcił już sporo filmików. Jeśli nie powieli jego błędu to mi to zupełnie nie przeszkadza.


RE: Rojo ma potomka - KrzychuuuPe - 28-01-2013 19:32

ktoś napisał w jednym z materiałów Roja (a może Rocka) "Mikołaj i Natalia, łapkujcie" - dobrze, że nie mam noża w kieszeni


RE: Rojo ma potomka - Aquila - 28-01-2013 19:59

Jeszcze stworzą wspólny kanał gdzie będą wysyłali jaki ich dzieci się bawią itp.


RE: Rojo ma potomka - skkf - 28-01-2013 21:34

(28-01-2013 19:59 )Aquila Wrote:  Jeszcze stworzą wspólny kanał gdzie będą wysyłali jaki ich dzieci się bawią itp.

Hmmm? :)


RE: Rojo ma potomka - Rexlu - 28-01-2013 21:40

Hah dokładnie skkf to samo miałem wysłać :)


RE: Rojo ma potomka - Innominatus - 28-01-2013 23:52

Spytałem czy nie dziwi was taki ekshibicjonizm tego pana, względem swojego potomka, dziecka, będąc szczerym gdybym miał dziecko, fakt, robiłbym zdjęcia, wysyłał ZNAJOMYM, ale nie jakimś randomom z internetów czy nawet dzieciom, wydaję mi się to przynajmniej... dziwne.


RE: Rojo ma potomka - Rexlu - 29-01-2013 03:22

Żyjemy w świecie jakim żyjemy. Z tego co wiem Rojo wspominał już wiele razy że będzie miał potomka. Okey pochwalił się pokazał. Po prostu Ojciec jest szczęśliwy, nie wiem co mu macie za złe. Czy ktoś przez to będzie miał złe dzieciństwo ? Myślę że nadal nie.

Nie jest to jak dla mnie dziwne, aczkolwiek wciąganie całej rodziny do swoich materiałów, tak jak to za swego czasu próbował na siłę zrobić rock, wydaje się już dziwne.