Zagrajmy w...
"Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? (/showthread.php?tid=3028)

Pages: 1 2 3 4


RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? - Lugia007 - 03-03-2013 15:48

(03-03-2013 15:31 )Rexlu Wrote:  To nie była prośba o zamknięcie. Po za tym mod powinien dawać przykład. Chodziło o aprobatę jak sam zauważyłeś, wzmocnieniem słów, że temat się wyczerpał. Tak więc widzisz nawet aprobata jak sam stwierdziłeś wniosła coś do tematu, a zdanie:

"Owszem, jeżeli mamy ten jeden mały początkujący sklep, to trudno będzie zwabić do niego konsumentów korzystających z tych co dotychczas. Więc bez naprawdę świetnego pomysłu jest ciężko." Również za sobą coś niesie, tak więc proszę, bez zbędnych wywyższeń. Bo tylko śmietnik się robi, co według mnie powinno być załatwione na privie.

Po za tym, Traktuje się tu inaczej popularnych oraz mniej. I myślę że to nie tylko ja zauważyłem.

Pozdrawiam, i będę usuwał się w cień bo robi się za przeproszeniem burdel i śmietanka modów.

Dobra, prośba może nie, ale sugestia już tak. A z pewnością byłbys zadowolony gdyby tak się stało.
Poprostu mogłeś się ograniczyć do przytoczonej wypowiedzi, a nie sugerować zamknięcie tematu.
Na privie, tak? A wiesz, że to świetny sposób na zamknięcie komuś ust w ten sposób? Bo nie wiem, hmmn... poprostu zignorujesz wypowiedź, a innym będziesz wmawiał, że "wyjaśniliśmy sobie wszystko". Już trochę widziałam takich aka rockowych zagrywek załatwiania spraw.

Śmietanka modów, a to dobre. Że niby bo ja się tu pojawiłam?


RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? - Rexlu - 03-03-2013 15:57

Nie nie, ja tu nikomu nie chcę zamykać ust. Ja jestem człowiek pokojowy i przyjazny, i wa każdym bądź razie nie chodziło mi o Ciebie w tej śmietance. Spokojnie, melisa jest na to dobra :)


RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? - Lugia007 - 03-03-2013 16:23

Daruj sobie tą melisę, toż słaba taktyka na skończenie dyskusji.
Wiesz, jakby mnie tak bardzo frustrowała obecność ciebie tutaj to niby czemu nawet ostrzeżenia nie dostałeś. Zacznij jeszcze przypuszczać, że może nie mam życia skoro wypisuję te posty.
Jakoś nie idzie ci to usuwanie się w cień.


RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? - The Meldero - 03-03-2013 21:34

Dobrze proszę pani. A może się Lugi'o sama wypowiesz na ten temat skoro się już tu pojawiłaś?
Dobra, a teraz tak na serio- to chyba raczej jasne,że na SAM TEMAT tego WĄTKU , już raczej nikt nic mądrego nie powie. Jedynie teraz możemy raczej odpowiadać na czyjeś posty. Ja także nie widzę już tu nic do dodania, więc się wypowiadać na to nie będę. I nie, nie mam ochoty prosić moda o zamknięcie tematu. Róbcie sobie jak chcecie, tylko mam nadzieję, że tak aby nie było na forum syfu. Tyle z mojej strony.


RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? - Lugia007 - 03-03-2013 23:12

Wiecie ilu było już takich m.in w temacie o Minecash? Liczba takowych bezsensownych postów prawie równa tym, do których było skierowane czyli do potakiwaczy lub nic nie wnoszących "dlaczego Negatyw?!"
Mnóstwo spamu, a i tak jednak pojawiały się nowe informacje. Co dowodzi tego, że temat może być nie do wyczerpania przy nie określonej liczbie wypowiadająch się. Może ktoś przyjść zupełnie z zewnątrz i wypowiedzieć się inaczej, co waszej głupiej tezie totalnie przeczy. Ignorancka to postawa moje małe omnibuski.
Jest temat, ludzie dyskutują do momentu jak się wyczerpią IM argumenty, czyli obecnym uczestnikom, ale temat jest otwarty, więc dopóki jest w miarę widoczny np. w dziale lub z głównej strony forum, to duże prawdopodobieństwo, iż ktoś się jeszcze pojawi. Jeżeli nie, to post umiera lub czeka na ewentualne sensowne odkopanie. Proste.
Tak bardzo was to boli, prawda?