Zagrajmy w...
Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? (/showthread.php?tid=549)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Powka44 - 31-08-2011 16:16

Ja trzymam to w tajemnicy przed rodziną, przed znajomymi też się starałem, dopóki nie znaleźli mojego kanału ;p


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Nylon661 - 03-09-2011 21:55

Lulz, pewnie! Moja mama jest moją największą... czekaj, jedyną fanką. Kurde :/


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Kern3l - 04-09-2011 15:51

Rodzice wiedzą, nie interesują się graniem kompletnie, jedynie matka obejrzała ze 2 odcinki i tyle.

Przyjaciele także wiedzą o moim kanale, czasem wyślę im coś zupełnie nowego do krytyki (w sumie jedyne osoby, od których naprawdę sensowną krytykę otrzymałem).

Znajomi - jak ktoś jest u mnie w pokoju, to po zobaczeniu mic'a prawie zawsze pyta: "śpiewasz?!" - heh ;>


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Przemcio - 04-09-2011 19:51

Rodzice nic nie wiedzą, bo nagrywam w nocy, zazwyczaj koło 1 - 2, kiedy oni sobie słodko śpią : D Kumple wiedzą, że prowadzę kanał i wcale się tego nie wstydzę. Raczej zagrajmy nie oglądają (chyba jeden tylko ogląda), ale z reckami są na bierząco : P Siostra i szwagier też wiedzą, ale nie interesują się oni kompletnie grami, tylko siostrze pokazałem jedną reckę (bo chciała), jak powiedziałem jej o tym kanale i tyle.


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - UberTARD - 04-09-2011 20:49

Moi rodzice wiele razy chcieli zobaczyć co nagrywam, ale powtarzałem im cały czas, że to ich by nie zaciekawiło. :P


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Powka44 - 05-09-2011 15:15

O, dzisiaj o moim kanale dowiedział się jeden z moich znajomych ( tak, jeden z tych, których wolałbym za nic nie wtajemniczać ). No, to teraz tylko czekać na całkowite strollowanie mojego kanału ;p


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Sakulos - 09-09-2011 21:02

U mnie nie wiedza co to youtube i odpowiada mi tak jak jest ;)


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - KAT - 13-09-2011 06:51

Moja siostra i rodzice dobrze wiedzą że nagrywam, znajomi raczej niebardzo, a raczej wątpię by ich o interesowało, nagrywam już ponad rok więc powinni coś o tym raczej wspomnieć, ale jak narazie jest o tym cicho :D Z moją siostrą nawet niekiedy nagrywam przykład SS Pierwsze Starcie Coop :)


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - MrArroniro - 17-09-2011 09:22

Mój brat mnie ogląda choć nie ma pojęcia że to ja bo mikro bardzo zniekształca mój głos.
Moja matka wie że nagrywam ale niezbyt się tym interesuje.
A co do kolegów to kilku z nich niestety wie i co jakiś czas mnie pytają kiedy coś wrzuce -.-


RE: Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? - Mazzir - 17-09-2011 10:35

Twoi znajomi chociaż Cię nie trollują ^^ A rodzice nie wiedzą bo nagrywam jak jestem sam (wolne dni powszedne rano lub jak rodzice gdzieś jadą) :)