Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 13:13

Cool story bro.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 13:15

(16-08-2011 13:13 )Starygnom Wrote:  Cool story bro.

Szczególnie Twoja.
Taka wygodna.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 13:18

Btw.
Wybaczcie jeżeli w jakiś sposób Was uraziliśmy. Powodem naszego ataku były filmy Gnomka dotyczące Quasanda. Rozumiemy, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale lepiej zachować ją dla siebie. Gnomek może już spokojnie zalogować się na swoje konto.
daemonfh 2 godz. temu
Pod filmikiem
http://youtu.be/nUvtS6M_sjM


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Chomik - 16-08-2011 13:19

(16-08-2011 13:15 )CarlSheppards Wrote:  
(16-08-2011 13:13 )Starygnom Wrote:  Cool story bro.

Szczególnie Twoja.
Taka wygodna.

Wiesz co jest najlepsze, Carl? Że chcesz coś udowodnić, ale jaki w tym sens jest jeśli nie dopuszczasz do siebie innego zdania?

Poza tym, Gnomek chyba nie jest idiotą, by nie pomyśleć iż ktoś z tego forum zacznie rozmyślać o tym i snuć teorie spiskowe, bo to dość oczywiste, a taki Gnomek to raczej nie Mega Zajka czy też VVitchaven.

Wygodne? Może i wygodne, ale powiedz mi jedno, wiesz, że z dwóch minusów jest plus? Z czegoś można wyciągnąć pomocną rzecz, więc jeśli ten hack był naprawdę[A myślę, że był] to przynajmniej jeden plus z tego jest, o ile Gnomkowi będzie on odpowiadał.

I powiedz mi co ma mu to dać? Większy rozgłos? Bo co, CTSG to zobaczy? Wątpie by jakieś większe grono to zobaczyło co nie ogląda Gnomka, a przez tą sprawę się zaciekawi, no ! Może dwie-trzy osoby z tego forum co nie znały Gnomka, o ile takie są.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 13:20

(16-08-2011 13:18 )Starygnom Wrote:  Btw.
Wybaczcie jeżeli w jakiś sposób Was uraziliśmy. Powodem naszego ataku były filmy Gnomka dotyczące Quasanda. Rozumiemy, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale lepiej zachować ją dla siebie. Gnomek może już spokojnie zalogować się na swoje konto.
daemonfh 2 godz. temu
Pod filmikiem
http://youtu.be/nUvtS6M_sjM

Drogi Gnomku,
Za kogo Ty mnie masz?

Z poważaniem
Świat

(16-08-2011 13:19 )Chomik Wrote:  Wiesz co jest najlepsze, Carl? Że chcesz coś udowodnić, ale jaki w tym sens jest jeśli nie dopuszczasz do siebie innego zdania?
Ależ dopuszczam, a potem kwestionuję.

(16-08-2011 13:19 )Chomik Wrote:  więc jeśli ten hack był naprawdę[A myślę, że był]

A był, ponieważ?

Może zaraz ja zacznę zadawać Ci pytanka i zobaczymy, co wymyślisz.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Chomik - 16-08-2011 13:26

Carl, a ja mam taką prośbę, możesz przestać prowokować? Bo teraz i ja i Gnomek wystawiamy argumenty, a ty je omijasz, jak... prowokator.

Prowokujesz Gnomka żeby ci wystawiał coraz nowsze dowody, a ty odpowiadasz: "No, wiesz... eee... Cool story" etc.

Nie masz argumentów ani nie słuchasz argumentów drugiej strony, kogo mi przypominasz... hmm... aa ! Mam, VVitchavena ! On też był taki głuchy na wszystko.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 13:28

Nie chciałem tego pisać, jednak kończąc sprawę z mojej strony. Słyszałem opinię o Tobie Carl, że jesteś drama hunterem. Startuję zawsze ze sporym szacunkiem do ludzi, jednak tutaj niestety muszę przyznać temu rację. Wybacz, jeżeli ciebie to urazi.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - punio7 - 16-08-2011 13:30

Chomik, sprawa w Carla w co wierzy a w co nie. Prawda jest taka iż wszystkie argumenty gnomka równie dobrze mogły być sfabrykowane. Nie chcę kolejnych bezsensownych kłótni.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 16-08-2011 13:35

(16-08-2011 13:26 )Chomik Wrote:  Carl, a ja mam taką prośbę, możesz przestać prowokować? Bo teraz i ja i Gnomek wystawiamy argumenty, a ty je omijasz, jak... prowokator.

Prowokujesz Gnomka żeby ci wystawiał coraz nowsze dowody, a ty odpowiadasz: "No, wiesz... eee... Cool story" etc.

Nie masz argumentów ani nie słuchasz argumentów drugiej strony, kogo mi przypominasz... hmm... aa ! Mam, VVitchavena ! On też był taki głuchy na wszystko.

Omijam? Raczej kwestionuję, a potem dostaję odpowiedź typu "uwierz mi", albo "hack był naprawdę[A myślę, że był]".
Jak dla mnie, hack był zbyt wygodny. Żaden normalny hacker, który ma prawdziwy cel nie kasuje tylko filmów z jednej sprawy.
Teksty typu "Wybaczcie jeżeli w jakiś sposób Was uraziliśmy. Powodem naszego ataku były filmy Gnomka dotyczące Quasanda. Rozumiemy, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale lepiej zachować ją dla siebie." od prawdziwego hackera z celem takim, jak zniszczenie jakiegoś portalu nie wyjdą (chyba, że hackerem jest Rock).
Potem Gnomek mówi, że nie wgra od nowa filmu "Do Quasanda", bo "mu się nie chce".
Każdy może podać fałszywą konwersację, zrobić fałszywe konto i jako autor napisać to, co jest w tej sytuacji najwygodniejsze.

To moje argumenty. Twoje, to "a myślę, że był".
Come at me, bro.

EDIT:
Aha, pytania to nie argumenty.

@Gnomek:
Wolę nazywać się bullshit hunterem.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Roofix - 16-08-2011 13:37

MegaZajka też miał "zhakowane" konto i stąd wątpliwości. Znając tamtą i tę sprawę nie dziwię się, że Carl ma wątpliwości. Chcesz, by Ci przyznał rację? Udowodnij ją.