Zagrajmy w...
Zagrajmy w Minecraft? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zagrajmy w Minecraft? (/showthread.php?tid=664)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Interhex - 19-03-2012 21:42

(19-03-2012 21:18 )Sou Wrote:  Minecraft to MMORPG

lol ? Każdy wie że minecraft to RPG .
A tak na serio na wszystkie serie LP Minecraft mam wy*****e .Dlaczego?Mój kolega zrobił experyment ,który polegał na podliczeniu wszystkich LP z minecrafta .Doliczył 31 polskich LP , w tym 25+ było w beznadziejnej jakości kierowane przez ludzi którzy liczą na szybką sławę.


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Infelicity - 19-03-2012 21:50

Zdecydowanie jest ich więcej. Musisz wziąć pod uwagę takich randomów jak Oren10PL, którzy kręcą swoje nieznane, gówniane filmiki.






RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Sou - 19-03-2012 22:08

Myślałem, że podłapiecie MC jako MMORPG;>

Moją serię z MC policzyłeś? :D




Swoją drogą musiałbym dokończyć i tego smoka końcowego zabić;>


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Infelicity - 19-03-2012 22:16

(19-03-2012 22:08 )Sou Wrote:  Moją serię z MC policzyłeś? :D

Śmierdzi mi tu auto-reklamą.


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Sou - 19-03-2012 22:40

(19-03-2012 22:16 )Infelicity Wrote:  
(19-03-2012 22:08 )Sou Wrote:  Moją serię z MC policzyłeś? :D

Śmierdzi mi tu auto-reklamą.

Dokładnie taką właśnie reklamę poczyniłem :/ Nie mogłem się powstrzymać.

Serio :o


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Infelicity - 19-03-2012 23:08

W takim razie po co swój film wstawiałeś? Zwłaszcza, że kontekst tematu jest raczej negatywny do tej gry? Żebyśmy sobie obejrzeli, ba! Może zdobędziesz jakiegoś widza? Podobnie w sumie chyba było z tzw. "Ciekawym konkursem".


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Mrpati - 20-03-2012 00:21

Ja nie nagrywam Minecrafta, lecz wykorzystuję go gdy jest potrzebny, na przykład gdy musiałem pokazać stawianie serwera do gier, niestety jedynie Minecraft był pod ręką, oczywiście 3-krotnie powtarzałem że niestety akurat z tej gry muszę to zrobić.
W rzeczywistości wszyscy nienawidzą minecrafta poprzez let's play'e, przyuważcie, dzieciarnia zaczęła robić filmiki i odrazu gra zbrzydła.


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - TaboretPL - 20-03-2012 03:48

(20-03-2012 00:21 )Mrpati Wrote:  W rzeczywistości wszyscy nienawidzą minecrafta poprzez let's play'e, przyuważcie, dzieciarnia zaczęła robić filmiki i odrazu gra zbrzydła.

Tja oczywiście 5 milionów graczy i wciąż rośnie na pewno zbrzydła :D Choć jest coś w tym co napisałeś. Sam grając w minecrafta nie raz natykam się na żałosne lets playe z niego w poszukiwaniu czegoś dobrego. (ostatecznie jedynie CTSG i JJay Joker robią jeszcze coś w miarę ciekawego moim zdaniem) Raz będąc na jednym serwerze naszła mnie refleksja:
"czy ta gra nie skończy jak tibia? czyli będzie wszędzie wyzywana a ludzie którzy w nią grają będą wyśmiewani itd. Boję się że może tak skończyć" Na razie nic na to nie wskazuje a poszczególne jednostki jak na tym forum to jeszcze nic wielkiego :P


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - Infelicity - 20-03-2012 07:07

A cóż takiego ciekawego i niesamowitego mają oni do zaprezentowania w swoich filmach? Bo nie rozumiem.


RE: Zagrajmy w Minecraft?? - baku10x - 20-03-2012 09:21

(20-03-2012 07:07 )Infelicity Wrote:  (ostatecznie jedynie CTSG i JJay Joker robią jeszcze coś w miarę ciekawego moim zdaniem)

A cóż takiego ciekawego i niesamowitego mają oni do zaprezentowania w swoich filmach? Bo nie rozumiem.



CTSG - rozumiem, że ma do pokazania coś ciekawego, i kreatywnego.
Ale co tu robi pan 3J ? Co robi niby ciekawego? Buduje się w skale? Kopie w kopalni? On nawet za bardzo nie umie grac w Minecraft...