Zagrajmy w...
Opinie o kanałach- temat zbiorczy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Opinie o kanałach- temat zbiorczy (/showthread.php?tid=694)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - pasiur123 - 20-11-2011 12:48

Co myslicie o moich filmach, co wypadało by poprawić??














RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - Blitz - 20-11-2011 13:56

@ Albo Modulacja Głosu , albo Słaby Mikrofon


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - MrGrimin - 21-11-2011 09:54

Witam, jestem rozpoczynajacym swoja kariere let's playerem.
Od pewnego czasu oglądałem kilku lets playerów i pomyslalem ze ja tez mogę coś nagrac.

Oto pierwszy filmik, który nagrałem.






A to drugi.






Liczę na waszą pomoc ponieważ chcę nagrywać dobrze swoje Let's Playe.


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - Kern3l - 22-11-2011 01:18

(21-11-2011 09:54 )MrGrimin Wrote:  Witam, jestem rozpoczynajacym swoja kariere let's playerem.
Od pewnego czasu oglądałem kilku lets playerów i pomyslalem ze ja tez mogę coś nagrac.

Oto pierwszy filmik, który nagrałem.
(...)

A to drugi.
(...)

Liczę na waszą pomoc ponieważ chcę nagrywać dobrze swoje Let's Playe.

Na początek 2 rzeczy:
- żadnego gadania w menu - jak dobrze! Byłem już gotowy na wykład z akompaniamentem statycznego menu, a tu takie pozytywne zaskoczenie ;]
- nie słyszę gry

Popraw to drugie i pokaż to w nowym filmiku, a z chęcią więcej podpowiem ;]


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - nehiro250 - 27-11-2011 21:57

A o moich co uważacie?;]










RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - KepKeeper - 28-11-2011 12:42

(27-11-2011 21:57 )nehiro250 Wrote:  A o moich co uważacie?;]

Co prawda nie jestem ekspertem bo sam się uczę ale mnie denerwuje troszkę Twoje intro bo jest moim zdaniem za długie troszkę amatorskie a pozatym chyba lekko za głośne. Raz można je obejrzeć ale jakbym miał je oglądać przed każdym Twoim filmem to bym dostał szału :P

I od razu proszę też o ocenienie moich filmów, wstawiam przykładowy jeden a po więcej zapraszam oczywiście na mój kanał






RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - dark_archon - 03-12-2011 00:07

Cześć, zmontowałem swojego pierwszego Let's Playa w ramach sugestii od moich widzów i chętnie usłyszę jakieś wskazówki od profesjonalnych let's playerów.






RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - Gimper - 03-12-2011 10:20

@dark_archon - obejrzałem sobie 2 odcinek twojego DK2 i bardzo mi się podoba, opinię wyraziłem też w komentarzu :) Generalnie - dobra robota.


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - OneDgTv - 03-12-2011 21:56

Witam! :)

Ja, (Herder) wraz z moim kolegą (Konraderx) od niedawna kręcimy Let's Play z Serious Sama HD: Pierwsze Starcie, co prawda planowaliśmy to od dluższego czasu, a i że to nasz pierwsze zagrajmy w, to nie jest to idealne.

Więc chciałbym prosić o porady, co jest źle, co mamy poprawić - dopiero zaczynamy dlategoż nie jesteśmy za bardzo wprawieni.

Tu pierwszy odcinek (w pierwszym odcinku są szumy w tle, ale w następnych już to naprawiliśmy)




A tu trzeci odcinek (naszym skromnym najlepszy z tych które nakręciliśmy ;])




Pozdrawiam!


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - dark_archon - 04-12-2011 01:45

Więc i ja oddam coś od siebie (dzięki za komentarz, Gimper) i ocenię OneDgTV. Natychmiastowo ominąłem odcinek pierwszy, ponieważ skoro nie oddaje jakości tego co robicie teraz, nie byłby najlepszym materiałem do oceny.

Jakość obrazu jest przyzwoita, chociaż może udałoby się wyeliminować czarne paski po bokach ekranu? Osobiście lubię też materiały w pełnym 1080p, ale zdaję sobię sprawę z tego, że jestem w mniejszości.

Gorzej z dźwiękiem. Po pierwsze: istnieje widoczna różnica między jednym, a drugim z graczy. Proponowałbym nagrywanie dźwięku osobno na każdym z komputerów, a potem łączeniu ją w jedną całość. Po drugie, sama jakość dźwięku jest "ok", ale nie powalająca i twojego towarzysza słychać dużo gorzej niż Ciebie. Więc prawdopodobnie jeśli mielibyście coś poprawiać, to zacząłbym od wyrównania poziomów głośności mikrofonów, no i zainwestowania w coś droższego niż plastikowe kubki na sznurku.

Ogólnie jednak, mimo że sam nie jestem profesjonalistą, uważam, że jak na początkujących, naprawdę nieźle! :)