Zagrajmy w...
Nowy Layout Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy Layout Youtube (/showthread.php?tid=900)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Nowy Layout Youtube - kitzekeldar - 28-12-2011 21:03

Jak dla mnie nowy Layout youtuba jest spoko. Według mnie ludzie którzy go nie lubią, po prostu boją się zmian :)


RE: Nowy Layout Youtube - EvilScrooge - 30-12-2011 17:59

Też tak myślałem. Lubię jak coś się zmienia i dałem tej zmianie szansę.
Mamy do czynienia z dwoma poważnymi zmianami.
Zmiana strony Homepage myślę, że wyszła im na dobre gdyż najzwyczajniej wrócili do starej zasady "wszystko w jednym miejscu i widoczne jak na dłoni"
Przy zmianie strony kanału ludzie od tej zasady oddalili się jak to tylko możliwe. Prawdopodobnie ktoś się spił lub oszalał. Każdy element jest na osobnej zakładce a nieraz też pod inną zakładką co jest niedopuszczalne i absolutnie niewygodne. Strona jest całkowicie nieintuicyjna i na pierwszy rzut oka nie można znaleźć kompletnie niczego. Jak ja bym zaprojektował coś takiego nie dostałbym ani grosza! Komentarze kanału są tak solidnie ukryte by ludzie jak najmniej komentowali i szukali innego sposobu na wyrażanie opinii. Niestety, nawet jak się już skomentuje wybrany kanał są znikome szanse na to, że właściciel tam wogóle zaglądnie :D
O braku kustomizacji szkoda nawet wspominać.

Tak więc, w nowym design'ie nie ma nic dobrego ani pożytecznego.


RE: Nowy Layout Youtube - SCARS - 06-01-2012 21:05

zeby wyswietlic komentarze (bez pisania wlasnego) na kanale, ktory korzysta z nowego layout'a trzeba za nazwa uzytkownika reczie dopisac /feed?filter=1.

http://www.youtube.com/user/NazwaUzytkownika/feed?filter=1

tak... jakby komus to bylo przydatne.


RE: Nowy Layout Youtube - appareil - 07-01-2012 04:32

Tak się włącza komentarze. Tak dla informacji ludzi, którzy wysłali oczy na wczasy.

Quote:Tak więc, w nowym design'ie nie ma nic dobrego ani pożytecznego.
A ja widzę. Nawet bardzo dużo. Paskudnych ramek robionych 3/4 opcji mieszania nie będzie. Choć nadal trzeba będzie znosić randomowe wklejanie postaci do tła, wielki nicki pisane pięcioma różnymi fontami, nie pasującymi do siebie i źle dobrane kompozycje kolorów.
Serio, youtube powinien czasem mieć funkcję wyłączenia grafiki, jak w IPB.


RE: Nowy Layout Youtube - EvilScrooge - 08-01-2012 01:25

komentarze kanału powinny być widoczne od razu po wejściu na kanał. Dlaczego? Ponieważ to są komentarze do kanału. Każdy nowy YouTuber będzie musiał się sporo natrudzić by zrozumieć co gdzie jest na tym nowym kanale. To ma być intuicyjne? Szukanie skarbów?


RE: Nowy Layout Youtube - Sou - 16-01-2012 16:45

Nowy layaut jest IMO ok. Nic nie zmieniałem w kanale, a wygląda 10x profesjonalniej niż na klasycznym :D

Zastanawia mnie tylko od początku jego wprowadzenia... gdzie są komentarze do mojego kanału? :D


RE: Nowy Layout Youtube - Wan1Mas - 17-01-2012 14:41

(16-01-2012 16:45 )Sou Wrote:  a wygląda 10x profesjonalniej niż na klasycznym :D

Nie wiem w czym wygląd fejsbuczkowy wygląda bardziej profesjonalnie, od standardowego, customizable starego layoutu, rly. Oh wait, pokolenie Ikea.


RE: Nowy Layout Youtube - Sou - 17-01-2012 16:40

(17-01-2012 14:41 )IConquer Wrote:  
(16-01-2012 16:45 )Sou Wrote:  a wygląda 10x profesjonalniej niż na klasycznym :D

Nie wiem w czym wygląd fejsbuczkowy wygląda bardziej profesjonalnie, od standardowego, customizable starego layoutu, rly. Oh wait, pokolenie Ikea.

Czytaj całymi zdaniami. MÓJ kanał w klasycznym wyglądzie nie był w ogóle "zcustomizowany" i wyglądał jak kupa. Aktualnie dalej nie jest, a wygląda lepiej niż wcześniej ;)


RE: Nowy Layout Youtube - Elwood - 27-02-2012 17:53

Martwię się nie tyle o wygląd (który jeszcze ujdzie), ile o funkcjonalność takiego layouta.
Uważam też, że jakkolwiek fajny by on nie był, niepotrzebnie wprowadzają ten layout przymusowo - niektórzy chcieliby pewnie pozostać przy starej wersji. :\


RE: Nowy Layout Youtube - Sou - 27-02-2012 20:20

Postęp:p Ja właśnie sobie zrobiłem nowe tło i jest wypas;d