Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 13-07-2012 09:50

(13-07-2012 09:48 )Gliniaczek Wrote:  Nie przesadzaj. Jakie ogłupienie? To sprawa ludzi, czy chcą go oglądać czy nie, Maciaszek przecież nie dyma na grubą kasę - że kłamie to fakt, ale nie każdemu musi to przeszkadzać.

No masz rację ;D

lepiej żyć w błogiej nieświadomości- tak jest łatwiej i przyjemniej


po to człowiek dostał rozum żeby myśleć ale coraz bardziej zapominamy go używać...


RE: Koniec RockAlone2k? - Vector38256 - 13-07-2012 09:53

"po to człowiek dostał rozum żeby myśleć ale coraz bardziej zapominamy go używać..."

Czy to nie etykieta dzisiejszych czasów? ;)


RE: Koniec RockAlone2k? - PanAnonim - 13-07-2012 10:04

Na nadrabianie nocnych postów, skończył mi się prawie cały popcorn. Ja osobiście jeszcze się na jego temat nie wypowiadam, mimo tego iż mam pewne podstawy na których mógłbym zbudować mniej lub bardziej solidną opinię, aczkolwiek mimo tego, iż nie mam opinii jeszcze specjalnie wyrobionej zamieszczam wam film, z komentarzami pod ostatnim filmem Pana Rock'a http://www.youtube.com/watch?v=nmDcEvTKadE&feature=youtu.be . Wybaczcie za pseudo cenzurę w prawym górnym rogu ekranu, aczkolwiek byłem zalogowany na innym koncie.

#Edit :
@RED
Jakość mimo tego iż najlepsza nie jest, wydaje mi się, że przy HD można w miarę normalnie przeczytać. :)


RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 13-07-2012 10:17

@up
Już ściągam :) Będzie dla potomności ^^

Szkoda że słaba jakość bo momentami ciężko przeczytać tekst, ale i tak dzięki za up.

#edit

ale na komputerze można tak ustawić okno wyświetlacza że wszystko ładnie widać :)


RE: Koniec RockAlone2k? - Elwood - 13-07-2012 10:19

W HD jakoś da się rozczytać.


RE: Koniec RockAlone2k? - Bogs - 13-07-2012 10:21

komentarz "Rock sam banujesz czy masz od tego ludzi?" beka:3


RE: Koniec RockAlone2k? - Elwood - 13-07-2012 10:25

Aż dziwne, że nie wyłączył jeszcze możliwości dodawania komentarzy na kanale.


RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 13-07-2012 10:26

No jak nie? Ostatnie filmy miały wczoraj wieczorem/dziś w nocy poblokowane możliwości łapkowania/komentowania

#edit

"Wybaczcie blokadę komentarzy i łapek. Dopóki sytuacja nie wróci do normy będę się tego trzymał. Za dużo komentarzy niezwiązanych z filmem. Jeżeli ktoś chciałby zostawić palec w górę, to zapraszam na Facebooka: https://www.facebook.com/RockAlone2k, ale nie ma spiny, przeżyję i bez tego ;)"


RE: Koniec RockAlone2k? - Elwood - 13-07-2012 10:33

@up ale chodzi mi o komentarze na kanale Rocka. Nie pod jego filmami.


RE: Koniec RockAlone2k? - Rangy - 13-07-2012 10:34

Quote:dużo komentarzy niezwiązanych z filmem.

Zastosuję się do tego i zrobię mały eksperyment, czyli rozbudowana krytyka. Jak znajdę jakiś film z nowszej półki, który będzie leżał pod względem komentarza, czy będzie według mnie źle zrobiony, to się rozpiszę i sprawdzę czy szanowny Rock usunie mój komentarz. :) Podobnież nie znosi krytyki, a teraz świadomie usuwa komentarze, to zobaczymy co z tego wyniknie.

//edit: Woops, nie mogę - zablokował łapki i komentarze pod filmami, fail.