Zagrajmy w...
Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Gdzie siedzą polskie jutuby ? (/showthread.php?tid=1231)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Wan1Mas - 27-04-2012 09:19

Lepiej podyskutujmy o takich żuczkach jak Ranguś! (bo jak wiadomo trzeba być thread killerem :<<)

Serious: Czekam już na Durexy z mordą jednego z "vlogaskeruff" na opakowaniu, Youtube Edition? Zlot carefree?


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Elwood - 27-04-2012 12:28

@wolf czy Rock ma dar opowiadania? Z ciekawości odpaliłem sobie któryś jego materiał z CS: Global Offensive, bo liczyłem, że powie coś więcej o grze, a tymczasem przez większość nagrania mówił tylko ,,o kurde!'' albo ,,jak on mnie trafił''?


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - wolf - 27-04-2012 13:01

(27-04-2012 12:28 )Elwood Wrote:  @wolf czy Rock ma dar opowiadania? Z ciekawości odpaliłem sobie któryś jego materiał z CS: Global Offensive, bo liczyłem, że powie coś więcej o grze, a tymczasem przez większość nagrania mówił tylko ,,o kurde!'' albo ,,jak on mnie trafił''?
Wiesz CS czy BF to gry wymagające dużego skupienia i zaangażowania, więc nie wiem czego się spodziewałeś.

Odpal sobie np. wow'a, tubę albo kilofem i książką.


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Lavos - 27-04-2012 14:07

(27-04-2012 13:01 )wolf Wrote:  
(27-04-2012 12:28 )Elwood Wrote:  @wolf czy Rock ma dar opowiadania? Z ciekawości odpaliłem sobie któryś jego materiał z CS: Global Offensive, bo liczyłem, że powie coś więcej o grze, a tymczasem przez większość nagrania mówił tylko ,,o kurde!'' albo ,,jak on mnie trafił''?
Wiesz CS czy BF to gry wymagające dużego skupienia i zaangażowania, więc nie wiem czego się spodziewałeś.

Odpal sobie np. wow'a, tubę albo kilofem i książką.

Pewnie tego, że jeśli ktoś robi filmik z tych gier dla szerszej publiki, to chce wypełnić jego zawartość jakoś kreatywnie. No, chyba że publika spodziewa się samych półsłówek oraz monosylab.
Tuby, lawl.


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Infelicity - 27-04-2012 15:42

(27-04-2012 13:01 )wolf Wrote:  [quote='Elwood' pid='15596' dateline='1335526117']
Odpal sobie np. wow'a, tubę albo kilofem i książką.

Ta, żeby usłyszeć jak to Rock opowiada co widzi na ekranie, tudzież jak emocjonuje się byle czym.


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Etren - 27-04-2012 19:23

Nie rozumiem. Dlaczego tylu ludzi, tfu, gimbusów jara uścisk dłoni Rocka czy Roja. Albo tivolta(kimkolwiek on jest...). Przecież to zwykli ludzie, tacy jak my czy oni. Po prostu Rock był cwany, a Rojo wybił się na jego popularności(no i na tym, ze gimbusy czują z nim jakąś mentalną więź).

Co do tematu - to raczej logiczne, że vlogerzy używają Skype'a(tak się to pisze?). Szybkie, wygodne.


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Roofix - 28-04-2012 13:06

Może też powinniśmy zrobić akcję, typu "Spotkaj się z moderacją legendarnego forum o Let's Playach".
Albo by to przeszło bez echa (najpewniej), albo zebraliby się tłumnie - z pałkami i pochodniami.


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Infelicity - 28-04-2012 17:40

Niczym niemiecka "antifa" na polskim Marszu Niepodległości.


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Etren - 28-04-2012 18:12

To Zagrajmyw.pl jest legendarne? :O


RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Roofix - 28-04-2012 18:46

Nie wyczuwasz ironii?