Zagrajmy w...
Nowy wygląd strony głównej YouTube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy wygląd strony głównej YouTube (/showthread.php?tid=2049)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Darkus - 09-12-2012 22:08

Właśnie z aplikacji.
Dlatego mowie że mi się on podoba bo go nie widze :P


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Mrpati - 09-12-2012 22:11

Youtube teraz kompletnie ssie, nie widzę czy ktoś mi komentarze wysłał, jedynie gdy połączyłem się przez telefon to jedynie tam były e-maile z tym że dostałem wczoraj 2 komentarze, a na kompie kompletnie nic... dodatkowo wyświetlenia się nie zgadzają, według Youtube na PC mam 5 wyświetleń w jednym filmiku, a na telefonie pokazuje mi że ten film ma 7 wyświetleń.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Baldo - 09-12-2012 22:21

Jedyne co mnie denerwuje to polecane filmy... Moja siostra 8 letnia ogląda Minecraft'a na YT i przez to mam dużo śmieci na głównej, ale szczerze powiem, że wygląd i optymalizacja mi się bardzo podoba... Proste i przyjemne.. Mam jednak nadzieje że wszystko dopracują przez najbliższe tygodnie.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - LamaTiVi - 09-12-2012 22:35

Nie wiem czy też tak macie ale przeglądarka bardzo zwalnia z uruchomioną zakładką yt, trochę to irytujące. A sam wygląd mi nie przeszkadza będzie trzeba się przyzwyczaić. Swoją drogą nie tak dawno też była zmiana każdy narzekał... teraz będzie tak samo.


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Baldo - 09-12-2012 22:46

Mi przeglądarka przy wszystkim teraz zwalnia, bo czekam na nowy komputer i muszę korzystać z ośmiolatka więc przywykłem do lagów...


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - eMi - 09-12-2012 22:51

Zrobiłam taki 'poradnik' na szybko, jak przywrócić stary wygląd YT. Więc jeśli, jak mówicie, Wam zacina, to sobie zmieńcie.

http://www.youtube.com/watch?v=i8GaHAVUs9Y

ABSOLUTNIE NIE JEST TO REKLAMA KANAŁU, CHCĘ TYLKO POMÓC!

PS: Rilekt dziękuję za linka :)


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Dzyogas - 09-12-2012 23:18

W nowym wyglądzie podoba mi się pokazywanie avatarów przy komentarzach. Tutaj plusy się kończą. Głupio, że marnują tyle przestrzeni (pusta prawa strona). Ogólnie jestem negatywnie nastawiony na nowy wygląd YT. Pamiętam jak narzekałem na poprzedni styl ale po dłuższym zapoznaniu przywykłem...a teraz na pewno nie zmienię zdania. Trzeba będzie poczekac na kolejne zmiany (miejmy nadzieję, że będą lepsze).


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - eMi - 10-12-2012 11:11

Avatary przy komentarzach to na pewno ogromny plus, jednak to nie zmienia faktu, że layout jest niewygodny i niepraktyczny :(


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - Malix - 10-12-2012 13:35

Jeżeli nie wiecie, to Youtube zostało kupione przez Google, a oni chcą wszystko dopasować do siebie(zobaczcie sobie inne ich strony).

Poza tym na 1024x768 wszystko ładnie widać ;P


RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja? - eMi - 10-12-2012 13:39

Tylko, że doposowując wszystko pod siebie sprawiają, że użytkownicy na tym cierpią.