Zagrajmy w...
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. (/showthread.php?tid=216)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 19-04-2011 17:02

Zna się ktoś na regulaminie YT? Bo dostałem takie cuś.

http://img534.imageshack.us/img534/6290/aaaaaapr.png

Boję się jak cholera, szczególnie że mój rozmówca na prośbę o skopiowanie tego fragmentu regulaminu, napisał, że nie będzie mi nic kopiował i że jakbym chciał to sam mogę znaleźć.

Oj nieładnie, kolejne kłamstewko.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - appareil - 19-04-2011 17:29

Tajemnica korespondencji nie obowiązuje nadawcy i adresata, tak więc publikuj do woli.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Valion - 19-04-2011 17:53

Wiesz, może gościu myśli, że "naruszasz jego własność prywatną"... albo coś.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - MrShihor - 19-04-2011 18:17

@thefifasek nie martw się oni są wiesz... no nie chce pisać niekulturalnych (przekleństw i wyzwisk itd) słów dzień po spowiedzi więc .

Te studio to ogólnie ''zryte'' pomysł sam dobry ale... podniecają się po wywiadze z VV nadal na kanale od razu wyświetlający się filmik to właśnie ten wywiad... a te ich YEAH! Błagam czym za to zgrzeszyliśmy Panie Boże? Gdyby chociaż te wywiady były na poziomie IQ powyżej 5. Szkoda mi ich trochę... z naciskiem na TROCHĘ. Skopać taki pomysł to już . Oglądam to by potem pół godziny śmiać się jakie te wywiady są śmieszne. Nawet nie reagują na rady.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Gik - 19-04-2011 21:26

@mrminecraft+

Jeżeli dostęp do kanału ma ok. 10 osób, to burdel jest nieunikniony.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 20-04-2011 09:02

Ty naprawdę nie masz szacunku do ludzi... Naczos cię prosi o nie rozdawanie screenów na lewo i prawo! A ty jak tej jeden "MATOŁ" rozdajesz... Ty chyba nic nie rozumiesz...
(19-04-2011 21:26 )Gik Wrote:  @mrminecraft+

Jeżeli dostęp do kanału ma ok. 10 osób, to burdel jest nieunikniony.

Wlasnie w tym rzecz ze mam je tylko ja sonic1459pro i MaciejXVII


(19-04-2011 18:17 )MrShihor Wrote:  @thefifasek nie martw się oni są wiesz... no nie chce pisać niekulturalnych (przekleństw i wyzwisk itd) słów dzień po spowiedzi więc .

Te studio to ogólnie ''zryte'' pomysł sam dobry ale... podniecają się po wywiadze z VV nadal na kanale od razu wyświetlający się filmik to właśnie ten wywiad... a te ich YEAH! Błagam czym za to zgrzeszyliśmy Panie Boże? Gdyby chociaż te wywiady były na poziomie IQ powyżej 5. Szkoda mi ich trochę... z naciskiem na TROCHĘ. Skopać taki pomysł to już . Oglądam to by potem pół godziny śmiać się jakie te wywiady są śmieszne. Nawet nie reagują na rady.


Kolejny raz mówię "TO SĄ WYWIADY Z JAJAEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!" PASUJJE!?!?!?!!?!


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - kaszub - 20-04-2011 09:25

Proszę o wybaczenie, ale jeden wykrzyknik wystarczy.
Wywiady z jajem tak? Czyli mamy traktować je z przymrużeniem oka. W porządku. Kasujecie niewygodne dla was komentarze? Wasza sprawa.
Ale to forum charakteryzuje się tym, że każdy może wyrazić swoją opinie bez obawy, że niewygodne dla nas posty będą kasowane. Przejrzyj komentarze z wywiadu z N666 . Dostaliśmy mocno po dupie. Krytyka szła na prawo i lewo. Daliśmy ciała i się do tego przyznaliśmy, nic nie było kasowane. Tu też nic nie będzie.

Quote:Wlasnie w tym rzecz ze mam je tylko ja sonic1459pro i MaciejXVII

W takim razie brawo świetnej organizacji. Trójka ludzi i zero wzajemnego porozumienia. Nie ma to jak świetna współpraca i kontakt między sobą. Już lepiej było skłamać i przyznać Gikowi rację - wtedy wymówka była by w miarę uzasadniona.

Powodzenia i pozdrawiam.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 20-04-2011 10:46

Ja już sie stąd zmywam... Nie mam zamiaru blokować, kasować i tak dalej... Dla mnie koniec tematu...


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - kaszub - 20-04-2011 10:58

(20-04-2011 10:46 )mrminecraftplus Wrote:  Nie mam zamiaru blokować, kasować i tak dalej...

Trzymam za słowo..


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 20-04-2011 11:10

(20-04-2011 10:58 )kaszubiak Wrote:  
(20-04-2011 10:46 )mrminecraftplus Wrote:  Nie mam zamiaru blokować, kasować i tak dalej...

Trzymam za słowo..

:) obiecuję :)
(20-04-2011 10:58 )kaszubiak Wrote:  
(20-04-2011 10:46 )mrminecraftplus Wrote:  Nie mam zamiaru blokować, kasować i tak dalej...

Trzymam za słowo..

Obiecuje :)