Zagrajmy w...
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 (/showthread.php?tid=2196)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - appareil - 01-12-2012 01:53

Quote:Są one wyłączone na prośbę widzów...
W Norymberdze podobnie się tłumaczyli.
Za swoje działania odpowiedzialny jesteś wyłącznie ty, nieważne kto o nie poprosił, bo nikt nie kazał ci tym prośbom ulegać.

Quote:Tak, wielu z was wcale mnie nie zna i nagle próbuje mnie oceniać po jednym filmie.
Bo można. To była szczera i emocjonalna reakcja na błahostkę. Ekspertem od psychologii nie trzeba być, by stwierdzić, że bierzesz Internet zbyt poważnie i twoja reakcja w tym filmie jest tego dowodem. Przykładem twoje zachowania. Sytuacji z życia. Jest autentyczna. Nie wycofałaś się z niej, co oznacza że nie była to jednorazowa akcja uwarunkowana szczegónymi okolicznościami. Innymi słowy - uprawnia to do atrybucji wewnętrznej. Zważ na to, że nie oceniamy nic poza tym, wszystko ma za sobą jakieś logiczne rozumowanie.
No chyba, że film nie był szczery i jednak przyznajesz, że chciałaś brać widzów na łezki. To jak?


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - yahoo - 01-12-2012 09:02

(01-12-2012 01:53 )apparatus Wrote:  
Quote:Są one wyłączone na prośbę widzów...
W Norymberdze podobnie się tłumaczyli.

Łoł, ale trafne porównanie:D


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - MZLJ - 01-12-2012 10:02

Beka z jej najnowszego filmiku, czekam na płytę.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - john - 01-12-2012 11:43

gratuluję managera
ten ostatni filmik..kiedy koncert?


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Grzybiarz - 01-12-2012 12:48

Przeczytałem ścianę tekstu w temacie, który średnio mnie interesował i właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że nie mam nic do dodania... &%#$Ä.

Może prócz tego, że zabawne jest trochę to, ile osób specjalnie założyło konta, aby móc wypowiedzieć się w tym jednym temacie.

No i może jeszcze to:
(30-11-2012 17:48 )Śmiesznyyk Wrote:  Dzieci w Afryce głodują i nie płaczą, a ona płacze bo komuś się nie spodobało to co robi?
Łał. Najlepszy argument, jaki słyszałem w życiu. Jest taki sensowny i w ogóle nie oklepany ponad ludzkie pojęcie. Gratuluję.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Innominatus - 01-12-2012 21:40

Zastanawiam się, kiedy panna Gold wyda EPke z Tede lub Peją.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Mrpati - 01-12-2012 22:55

Co najlepsze, tamten film zniknął, a ocenki jak były tak są wyłączone. Wychodzi na to że najwyraźniej jest hiporkytyczną osobą.


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Infelicity - 02-12-2012 20:12

Ta, wykasowała go. Kiedy chciałem sprawdzić, czy nadal można jakoś ten film obejrzeć, wyszukałem reupload jakiegoś randoma z dziwnym nickiem.
http://www.youtube.com/watch?v=D-EtaRpbq_0


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - MC_SOAD - 02-12-2012 21:25

[spoiler]



ogladajcie i dajcie suba plis....[/spoiler]


RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Przemcio - 05-12-2012 23:18

Czasem fajne tematy są na tym forum dla nadludzi, na tym drugim się tak nie rozwinął : D Szkoda, że Gold już nie odpisuje : (