Zagrajmy w...
TOP 5 Youtuberów - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: TOP 5 Youtuberów (/showthread.php?tid=2495)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: TOP 5 Youtuberów - ADominacja - 03-01-2013 20:32

Ale fajny, prosty temat, w którym każdy może się wypowiedzieć nie wysilając się. Miodzio.

1. HUSARdpl- żadnego grania na ślepo, nudzenia, gubienia się. Gry zna na 100% i przechodzi je bez problemu.
2. quaz9- dobre recenzje, chwilami nawet zabawne. Te na graszu są nudne, często strasznie leniwie przygotowane.
3. ashens- recenzowanie pierdół i śmieci ze skepu "od 4 zł" jest dziwnie ciekawe.

Moim "guilty pleasure" (ubogi mój słownik) jest GameGrumps. Gadają o pierdołach, wartościowe informacje przekazywane są w skromnych i rzadkich dawkach. Ale bawi. I to mi wystarcza.

Dałbym jeszcze Wonzia, ale on przerzucił się na strumyki, a materiały, które wstawia na Youtube obecnie są, pomimo starań, kiepskie.


RE: TOP 5 Youtuberów - KalamanPL - 03-01-2013 20:34

1. Mandzio- ciekawe filmy, streamy , potrafi gadać długo i na temat
2. Gimperr- świetne filmy , streamy i do tego audiologi <3
3. StalicCWHC- świetne przeróbki
4. Kamruz - Gry z LoL'a na wysokim poziomie
5. AdBuster- świetny pomysł i wykonanie


RE: TOP 5 Youtuberów - Bany_kau - 06-01-2013 18:23

1. Arhn - ktoś kto faktycznie zna się na grach, ma tonę sprzętu i potrafi o tym mówic beż darcia się
2. Testoviron - bogactwo w usa
3. Gurgo - polski ashens ;_;
4. KinaCzewa - puszczam ją sobie jak nie mam motywacji, żeby iśc na trening
5. pytapl - bo troluję prawaków i lewaków


RE: TOP 5 Youtuberów - szypkiżółw - 07-01-2013 01:13

No to moi ulubioni top 5 na youtubie to:
1. lavoscor - na( pierwszym miejscu żeby bana nie dostać(
2. Rojo v 13 - mozna nie raz zwalic konia podczas jego oglądania <3<3<3
3. vonziu bo no mówi że nie chce gimbusuów u siebie i ja to popieram


RE: TOP 5 Youtuberów - Ellmon - 07-01-2013 02:19

Według mnie to top5 YT powinno wyglądać tak:

1.wardegasa- Humor, akcja i wiele, wiele więcej.

2.SciTeraz- Dużo ciekawostek, ale nie dla wszystkich.

3.boxxybabee- Nie z Polski, ale dziewczyna ADHD rozkłada mnie na łopatki. Tylko strasznie rzadko upload'uje filmy.

4.CTSG87- Niektórzy mówią że przymula... Dlatego że nie robi Pissssk! Łaaaa! Łooooł! itd.? Nie gada bez sensu i nie śpiewa przereklamowanych piosenek?
Dla mnie jest jedną z najlepiej podchodzących do tematu osób. Mówi dużo i ciekawie, wymienia wady i zalety. Zwraca uwagę na wszystko, a nie tylko na tekstury otoczenia i błyszczącą broń. Potrafi powiedzieć więcej niż: "Gra jest zajebista/mega/super/fajna" itd. Za to go właśnie szanuje.

5.skkf- Nie gada bzdur, zachowuje się w miarę poważnie w tym całym kwadratowym otoczeniu. A poza tym czysty sentymen, oglądam go od czasów 4-5k widzów ;) No i lubi OpenTTD i Rollercoaster Tycoon.


RE: TOP 5 Youtuberów - Infelicity - 07-01-2013 15:13

(07-01-2013 02:19 )Ellmon Wrote:  4.CTSG87- Niektórzy mówią że przymula... Dlatego że nie robi Pissssk! Łaaaa! Łooooł! itd.?
Tiehehehehehehehehehehehehehehe.





RE: TOP 5 Youtuberów - appareil - 08-01-2013 17:18


  1. Slowbeef i diabetus aka retsupurae - duet bazujący w dużym stopniu na Mystery Science Theater 3000, tyle że zajmują się grami. Humor jest zróżnicowany od sytuacyjnych żartów skończywszy na komizmie charakterów, co widać szczególnie w filmach z gier, które lubi slowbeef. Solowo także dają radę, oboje potrafią być zabawni i informatywni, w tym co robią, ponadto mają interesujący i niekonwencjonalny dobór gier.
  2. Chipcheezum i Ironicus - jw. tak naprawdę, czasem gościnnie występują u powyższych. Preferują jednak trochę inne tytuły i naprawdę świetnie znają tytuły, które pokazują.
  3. Lavoscore - z potoku polskiego lecplejowego gówna jedyna znana mi osoba, która trzyma styl podobny do osób wymienionych wyżej. Nagrywa gry, które zna, potrafi opowiedzieć wiele interesujących szczegółów. Tylko uwaga na filmy starej daty, jakość zabija.
  4. Ashens - brytol o specyficznym poczuciu humoru, zajmuje się recenzjami tzw. tatu, czyli rozmaitych zabawek kupionych w brytyjskich odpowiednikach "wszystko za 5zł", a także podróbkami konsol. Czasem tworzy materiały na temat gier, sporo spektrumny.
  5. lophatjello aka HVGN - początkowo parodia AVGN, z czasem wyrobił własny styl. Pokazuje gry, które nie zyskały uznania, ale są warte uwagi. Z innych ciekawych rzeczy - konfrontuje z rzeczywistością gry uznane za totalny crap, subiektywnie oceniając, czy recenzenci nie przesadzili z krytyką ich.



RE: TOP 5 Youtuberów - Jakvbek - 08-01-2013 22:13

1. Absolutnie Wonziu, niesamowicie zabawny typ :D
2. MeidsonTV - bardzo fajne materiały, z FIFY
3. RockAlone2k - możecie mnie hejcić, ale bardzo przyjemnie mi się ogląda jego produkcje.
4. KSIOlajidebt - jedyny kanał anglojęzyczny na mojej liście. Trzeba to po prostu zobaczyć :P
5. Ciężko mi teraz coś wymyślić, co by sie nad inne wyróżniało :)


RE: TOP 5 Youtuberów - Xuxed - 08-01-2013 22:25

Moje top 5
1. xMandzio - zwany powszechnie 'mandziem' bądź 'krową'- Dobra jakość filmów, podobają mi sie jego streamy, na filmiku nie ma nie śmiesznego momentu ;)
2. skkf - Podobnie jak xMandzio podobają mi się jego filmy i stream-y.
3. SciFun - Ciekawe filmy o "science" takie jak: o kosmosie bądź geografii. Także trochę śmiechu przy filmach ;)
4. H2ODelirious - Nie wiem czy ktoś zna ten kanał ponieważ jest obcojęzyczny ale robi filmy razem z kumplami z xbox'a dużo śmiechu i doświadczenia.
5. Vanoss - Tak samo jak wyżej


RE: TOP 5 Youtuberów - Wan1Mas - 08-01-2013 22:54

Moje Top Haj Fajf:

1) Wonziu, SuchyKanal, Maciek, ten co hejtuje beczkę, dużo ludzi go wymieniało, ale będę oryginalny, duży słowotok, potrafi powiedzieć coś na temat, gdzie mówiąc dość prostym językiem potrafi zahaczyć o kulturę "wysoką" przeciwieństwo takiego jednego którego można by skwitować ksywką YOLO, albo tego który gada od rzeczy przez 15 minut.
2) Wowcrendor - tak wiem, koleś nudny jak flaki z olejem, sprzedał się za koszulki, i jest paskudny jak noc średniowiecza, ale jednak podczas jego widełek, mimo tego że gada na temat silników do łódek, słucha się go o wiele lepiej, aniżeli prosów sponsorowanych przez razera, czy innych polaczkowych "prosów" którzy end game content widzieli na filmikach Accidentally czy Innominate, a wiedza o grze to to, co ogranicza się dla przeciętnego casuala, do tego koleś robi nawet niezłe Machinimy, i ma dość specyficzne poczucie humoru, które mi się podoba :-)
3) BananowyJanek - stosunkowo nowy kanał, koleś od niedawna robi materiały, aczkolwiek na takim poziomie, iż na naszym rodzimym Hyperze mogliby to puszczać bez żadnego zażenowania, nie sili się na profeske, jak to robi taki jeden który daję wywiady na tle komody, ale jego widełka mimo tego, iż mają po ~10 minut, potrafią dać tyle radochy co rozpakowywanie tony folii bombelkowej, na dodatek na tyle dobrze stosuję polskie zamienniki znaków przystankowych, iż nie czuć zażenowania jak w wypadku Blade'a.
4) XMandzio, tak, wiem że to minefag, aczkolwiek jeden z niewielu, przy którego materiałach nie czuję zażenowania oraz traktowania widza jak debila, nie ma tego przesiąkniętego tonu, którym zazwyczaj używa większość Minefagów (Oh, czułe dzieci, dajcie mi lajka, to wam dam więcej odcinków!), nie oglądam go z zażenowaniem ani nie odnoszę wrażenia, że jest cofnięty w rozwoju, jak to w wypadku poszczególnych jego znajomych po fachu, przez co mogę się z niego śmiać w ten pozytywny sposób, do tego strumyki, które jeżeli chodzi o Polski Level, są na dość wysokim poziomie.
5) MojeGranie, koleś robi filmiku typu FIV z wielu gier, poczynając od jakichś tam indyków, kończąc na topowych grach, jego opinia bardzo mocno pokrywa się z moją, na dodatek nie lubi konsolowców, także ma +20 do charyzmy ode mnie, może wydawać, że nudzi, aczkolwiek głos jest odpowiednikiem polskiego Biscuita, także wydaję się wszystko Ky.

Mógłbym tutaj wypisać więcej, Gimperr, TotalBiscuit, Kaleka, Rojo, Bunny_Kou aczkolwiek to są ludzie których oglądam pobieżnie, przez co nie wydaję mi się, a żebym mógł ich umieścić w TOP5.