Zagrajmy w...
Ile lat? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Ile lat? (/showthread.php?tid=29)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ile lat? - Falc00n - 28-06-2011 19:11

Wiek nie ma znaczenia. Jeżeli już widz ocenia powieszchownie to będzie patrzył na głos. Tutaj wspomnę słowa Rocka, który powiedział, że często sami gorzej oceniamy swój głos niż jest odbierany w rzeczywistości. Dlatego często można być zaskoczonym po dobrych opiniach ludzi, gdy samemu jest się mniemania, że jest on beznadziejny. Ja osobiście do swojego głosu podchodziłem dość sceptycznie, a ostatnio jeden z widzów powiedział mi, że brzmię na jakieś osiemnaście lat.


RE: Ile lat? - Lavos - 01-07-2011 15:24

Quote:Wiek nie ma znaczenia. Jeżeli już widz ocenia powieszchownie to będzie patrzył na głos.

Wait..wat? To na co mam zwracać uwagę? Piękne oczka? Barwa głosu pełni olbrzymią rolę w czymś, co używa go przez cały czas. To tak, jakbyś napisał, że nieważna jest różnorodność słów w książce, bo to powierzchowne patrzenie.


RE: Ile lat? - dekalok - 04-07-2011 12:02

Widzę tu dyskusję pomiędzy innymi użytkownikami, ja powiem do tematu, że wiek nie ma nic do inteligencji, budowy zdań, zacinania się i tak dalej.. Jeżeli będziesz mądrze nawijał, z humorem, to będziesz miał wielu widzów.


RE: Ile lat? - MrShihor - 04-07-2011 19:23

Dobrze no to teraz ja z nudów wtrącę swoje 5 groszy. Wiek ma znaczenie większe lub mniejsze w zależności od tego jak zaciekawiasz widza ( przynajmniej według mnie ), jeśli nie zaciekawisz widza to głos jest dla niego kolejną twoją wadą i tyle, ale jeśli ciekawi go to co mówisz możesz być przed mutacją i raczej nie robi mu to różnicy. Najlepiej nie myśleć sobie samemu mimo wszystko że ma się fajny głos tylko mieć do siebie dystans a widzowie jeśli im się spodoba twój głos to ci to napiszą i wtedy masz pewność że dla nich to dobrze brzmi więc nie musisz się oszukiwać. Ja np. podchodzę do swojego głosu z dystansem a czasem to w duchu się z samego siebie śmieje że brzmię jak dziecko czy jakiś zombie a kolega ostatnio mi powiedział że ocenia mój głos na jakieś 16 lat i jest spoko więc wszystko w sumie jest dobrze ale nawet do teraz zachowuje samokrytykę.
P.S teraz przeczytajcie to tak by moja wypowiedź miała sens to dostaniecie osiągnięcie.


RE: Ile lat? - TheEurola - 13-07-2011 14:09

A co sądzicie o głosie dziewczyn robiących zagrajmy? Czytając komentarze pod filmem jednej z zagrajmerek, zauważyłam, że mylą ją z chłopakiem. Czy to może być wina mikrofonu czy może problem leży w głosie. Sama dopiero zaczynam i sama nie wiem, czy w moim przypadku też tak będzie.


RE: Ile lat? - Falc00n - 13-07-2011 15:39

(13-07-2011 14:09 )TheEurola Wrote:  A co sądzicie o głosie dziewczyn robiących zagrajmy? Czytając komentarze pod filmem jednej z zagrajmerek, zauważyłam, że mylą ją z chłopakiem. Czy to może być wina mikrofonu czy może problem leży w głosie. Sama dopiero zaczynam i sama nie wiem, czy w moim przypadku też tak będzie.

Obejrzałem 4 minuty pierwszego odcinka Twojej serii. Nie masz czym się martwić, z facetem Cię nie pomylą.


RE: Ile lat? - EvilScrooge - 13-07-2011 17:21

TheEurola to że ludzie sobie mylą płeć głosu to nie jest wina dziwności głosu zagrajmerki a raczej nieprzyzwyczajenie ludzi do żeńskiego gracza, zwłaszcza na YouTube. Chyba każdej zagrajmerce kiedyś ktoś napisał że "brzmi jak dziewczyna" lub "poczekaj na mutację małolacie" czy coś w ten deseń. Nie chodzi o to że dziewczyny w mikrofonie brzmią jak chłopaki tylko o to że to młodzi chłopcy przed mutacją mają dziewczęcy głos.
Osobiście nie miałem nigdy problemu z rozróżnieniem ale moze niektórzy ludzie bardziej spodziewają się 10 latka prowadzącego zagrajmy niż dziewczyny...


RE: Ile lat? - Esgarot - 11-08-2011 14:46

Jest różnie. Mój kumpel zagrajmer ma lat 14 a brzmi na o wiele więcej i dobrze się go słucha. Znam też osoby mające po 15 lat i wciąż bez mutacji, którzy również prowadzą ciekawe let's playe.


RE: Ile lat? - Chomik - 11-08-2011 14:53

Powiem tak, są dwie ważne rzeczy w Zagrajmy w. Głos, bo jeśli ktoś mówi ma głos jak dziecko[!], to ciężko go słuchać, dla mnie najlepiej się słucha niskiego tonu, nie wybuchowego wysokiego(( Turbowin na przykład )), ale niskiego i spokojnego(( Bungo na przykład )), ale najważniejsze jest to, jak się wypowiada - Z sensem, zabawnie i ciekawie? Czy też może nudno i powtarza ciągle te same słowa, jest idiotą lub po prostu nie ma dostatecznie dużo charyzmy by zaciekawić ludzi.

To jest taka podstawa, najważniejszy według mnie jest drugi punkt, bo co z tego, że mamy świetny głos jak nudzimy? Tym bardziej przy niskim głosie, gdzie nie ma szans na wybuchanie śmiechem i krzyczenie, tylko na ciekawe opowiadanie i rzucanie ironią i sarkazmem.


RE: Ile lat? - TheMaster - 19-08-2011 19:59

wiek nie ważny, wystarczy żeby twój głoś jakoś brzmiał. Już wiele osób mówiło, że nieprzyjemnie się ogląda się 10-14 latków którzy sapią w grach. Ja mam 18, także problem z głosek już mnie nie obowiązuje ;-)