Zagrajmy w...
Diss na Roja - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Diss na Roja (/showthread.php?tid=3403)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Diss na Roja - Sworson - 04-08-2013 18:41

Quote: Czy ktoś mi wytłumaczy co jest takiego pociągającego w ROJO, że go gim(fan)baza ogląda?

Ma żonę z widocznym biustem.


RE: Diss na Roja - rafi81 - 04-08-2013 23:14

(04-08-2013 18:41 )Sworson Wrote:  
Quote: Czy ktoś mi wytłumaczy co jest takiego pociągającego w ROJO, że go gim(fan)baza ogląda?

Ma żonę z widocznym biustem.

Link or didn't happend.


RE: Diss na Roja - Infelicity - 05-08-2013 13:49

Chciałbyś, grzeszniku.


RE: Diss na Roja - Innominatus - 05-08-2013 14:03

Lugia007 Wrote:To nazywają "dystansem do siebie", nie znasz się ;)
Jestem ciekaw jak duży mają dystans do swojego życia realnego. Ciekawe jak do takiego Gimpera odnoszą się ludzie z którymi (chyba) chodzi do szkoły, czy prócz armii gimbusów i jego kucowatych kolegów ktokolwiek z nim chce poważnie rozmawiać zamiast szydzić z pedałowania czy innych śmieszków.


RE: Diss na Roja - fszeker - 06-08-2013 08:28

Ale jak bardzo zacofana jest ta gimbaza, że ogląda krzyczącego faceta w kryzysie wieku średniego?
Czy to może o to, że gimbaza lubi swoich i przyjęła roja jako takiego co zachowuje się jak oni?
Czy powiedzenie do kogoś Tarcza Szmato jest cool?
Pytam bo mieszkam w "Złym" Kraju (ten za tom wodom co tam gry powstajo)


RE: Diss na Roja - Skorsez - 06-08-2013 18:17

(05-08-2013 14:03 )Innominatus Wrote:  Jestem ciekaw jak duży mają dystans do swojego życia realnego. Ciekawe jak do takiego Gimpera odnoszą się ludzie z którymi (chyba) chodzi do szkoły, czy prócz armii gimbusów i jego kucowatych kolegów ktokolwiek z nim chce poważnie rozmawiać zamiast szydzić z pedałowania czy innych śmieszków.

W kulturze hip hopowej już tak jest, że nawzajem z siebie szydzą dla beki, czy to raperzy czy słuchacze, Gimper chyba lubi tą muzykę a w jej środowisku dystans do siebie jest bardzo duży, wśród Reggae jest największy. Więc nie ma najwyraźniej nic przeciwko że go tak wyzywają w tym dissie, w dużej mierze to też zależy od człowieka.


RE: Diss na Roja - Lavos - 09-08-2013 11:22

@up
To po prostu wybieg, Gimperowi chytrości nikt nie odmówi. Taki circlejerk oznacza, że będzie postrzegany jako ktoś z dystansem (którego na łamach tego forum jakoś nie doświadczyłem), przez co uchroni się od potencjalnych ataków o oczywistej treści.